FOTBAL:


Česká liga dorostu – 12. kolo: Slavia Praha B – Nový Bydžov 3:0, Teplice B – Jablonec 3:0, Pardubice – Kladno 2:0, Plzeň B – Most B 1:1, Motorlet – Č. Budějovice B 0:2, Bohemians B – Liberec 0:2, Meteor Praha – Hr. Králové B 2:1, Sparta Praha B – Ml. Boleslav 1:7.
1. Ml. Boleslav⋌ 12 10 0 2 47:12 30
2. Liberec⋌ 12  9 1 2 31:16 28 
3. Meteor Praha⋌ 12  7 2 3 18:15 23
4 . Slavia B⋌ 12  7 1 4 25:17 22
5. Most B⋌ 12  4 7 1 17:15 19
6. Č. Budějovice B⋌ 12  5 3 4 23:24 18
7. Motorlet⋌ 12  5 2 5 18:18 17
8. Pardubice⋌ 12  5 1 6 19:20 16
9. Teplice B⋌ 12  5 1 6 15:19 16
10. Sparta B⋌ 12  4 2 6 22:22 14
11. Kladno⋌ 12  3 4 5 15:20 13
12. Hr. Králové B⋌ 12  3 4 5 15:26 13
13. Plzeň B⋌ 12  3 3 6 17:19 12
14. Jablonec⋌ 12  3 2 7 13:20 11
15. Nový Bydžov⋌ 12  3 2 7 15:31 11
16. Bohemians B ⋌ 12  2 1 9 12:28  7

Česká liga mladšího dorostu – 12. kolo: Slavia Praha B – Nový Bydžov 3:0, Teplice B – Jablonec 2:3, Pardubice – Kladno 2:1, Plzeň B – Most B 4:1, Motorlet – Č. Budějovice B 5:1, Bohemians B – Liberec 2:1, Meteor Praha – Hr. Králové B 1:0, Sparta Praha B – Ml. Boleslav 1:1.
1. Slavia Praha B ⋌ 12 8 2 2 24:10 26
2. Jablonec⋌ 12 7 4 1 22:12 25
3. Liberec⋌ 12 7 3 2 30:16 24
4. Kladno⋌ 12 7 2 3 29:17 23
5. Sparta Praha B⋌ 12 5 4 3 25:17 19
6. Pardubice⋌ 12 6 1 5 23:20 19
7. Teplice B⋌ 12 5 2 5 23:21 17
8. Plzeň B⋌ 12 4 3 5 19:21 15
9. Nová Bydžov⋌ 12 4 2 6 15:23 14
10. Č. Budějovice B⋌ 12 4 2 6 16:29 14
11. Ml. Boleslav⋌ 12 3 4 5 20:20 13
12. Hr. Králové B⋌ 12 3 4 5 15:19 13
13. Meteor Praha⋌ 12 3 4 5 13:17 13
14. Motorlet⋌ 12 3 3 6 18:23 12
15. Bohemians B ⋌ 12 3 3 6 14:23 12
16. Most B⋌ 12 2 1 9 13:31  7

Česká divize staršího dorostu C – 11. kolo: AFK Chrudim - Náchod-Deštné 7:1, RAPID Liberec - Kolín 0:1, OLYMPIA Hr. Králové - Nymburk 2:1, Jablonec B - Čáslav 5:0, Dvůr Králové - Mladá Boleslav B 0:1, Choceň - Liberec B 1:2, Pěnčín-Turnov - Fotbal Pardubice B 4:2.
1. M. Boleslav B⋌ 11 8 2 1 31: 9 26
2. AFK Chrudim ⋌11 8 1 2 36: 16 25
3. Pardubice B⋌ 11 6 2 3 24: 13 20
4. Jablonec B ⋌11 6 2 3 26: 18 20
5. Turnov ⋌11 5 2 4 23: 22 17
6. Liberec B⋌ 11 4 4 3 23: 17 16
7. Kolín⋌ 11 5 1 5 17: 24 16
8. Rapid Lbc⋌ 11 4 2 5 13: 16 14
9. Hr. Králové⋌ 11 4 2 5 18: 23 14
10. D. Králové⋌ 11 4 1 6 12: 15 13
11. Nymburk⋌ 11 3 3 5 14: 21 12
12. Čáslav⋌ 11 3 2 6 20: 28 11
13. Choceň⋌ 11 3 1 7 12: 24 10
14. Deštné ⋌11 0 3 8 11: 34  3

Česká divize mladšího dorostu C – 11. kolo: AFK Chrudim – Náchod-Deštné 5:0, Rapid Lbc – Kolín 1:4, H. Králové – Nymburk 5:0, Jablonec B – Čáslav 1:1, D. Králové – M. Boleslav B 0:4, Choceň Liberec B 0:5, Pěnčín-Turnov – Fotbal Pardubice B 0:8.
1. M. Boleslav B ⋌11  9 1  1 40: 5 28
2. Kolín ⋌11  9 1  1 26:10 28
3. Hr. Králové ⋌11  9 0  2 36: 7 27
4. AFK Chrudim ⋌11  8 0  3 27: 9 24
5. Pardubice B⋌ 11  7 1  3 30:11 22
6. Liberec B⋌ 11  7 0  4 32:17 21
7. Jablonec B ⋌11  6 1  4 28:17 19
8. Čáslav⋌ 11  5 1  5 21:15 16
9. Turnov ⋌11  4 1  6 20:40 13
10. D. Králové ⋌11  4 0  7 18:32 12
11. Deštné⋌ 11  3 1  7 21:39 10
12. Rapid Lbc⋌ 11  2 0  9 20: 3  6
13. Choceň⋌ 11  0 1 10  6:50  1
14. Nymburk⋌ 11  0 0 11 10:50  0

Česká liga starších žáků – 12. kolo: Jablonec - Teplice 1:3, Slavia Praha - Hradec Králové 3:0, Liberec - Fotbal Pardubice 1:3, Most - Mladá Boleslav 3:2, Kladno - Hořovicko 5:1, Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:1, Příbram - Bohemians 1905 1:2, Vejprnice - České Budějovice 0:5.
1. Slavia Praha ⋌12 10 1  1 55: 11 31
2. Bohemians ⋌12  9 2  1 36:  7 29
3. Teplice⋌ 12  8 1  3 35: 17 25
4. Sparta Praha⋌ 12  7 3  2 26: 15 24
5. Most⋌ 12  7 2  3 26: 15 23
6. Příbram ⋌12  7 1  4 30: 14 22
7. Viktoria Plzeň ⋌12  6 2  4 28: 15 20
8. H. Králové ⋌12  5 4  3 38: 15 19
9. Č. Budějovice⋌ 12  5 2  5 39: 19 17
10. Kladno ⋌12  4 3  5 22: 27 15
11. Pardubice⋌ 12  3 4  5 35: 21 13
12. Liberec ⋌12  4 1  7 24: 22 13
13. M. Boleslav ⋌12  2 3  7 27: 30  9
14. Vejprnice ⋌12  2 1  9  6: 28  7
15. Jablonec ⋌12  1 2  9  9: 30  5
16. Hořovicko⋌ 12  0 0 12  9:152  0

Česká liga mladších žáků – 12. kolo: Jablonec - Teplice 0:3, Slavia Praha - Hradec Králové 2:0, Liberec - Fotbal Pardubice 1:2, Most - Mladá Boleslav 1:1, Kladno - Hořovicko 3:1, Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:0, Příbram - Bohemians 1905 6:0, Vejprnice - České Budějovice 0:10.
1. Sparta Praha ⋌12 11 1  0 36:  2 34
2. Příbram ⋌12 11 0  1 61:  6 33
3. Teplice⋌ 12  9 1  2 46: 17 28
4. Sl. Praha⋌ 12  8 2  2 35:  9 26
5. H. Králové⋌12  7 4  1 30:  8 25
6. Č. Budějovice⋌12  7 2  3 35: 22 23
7. Viktoria Plzeň⋌12  7 0  5 27: 19 21
8. Jablonec⋌12  6 1  5 29: 15 19
9. Kladno⋌12  5 1  6 27: 33 16
10. Most⋌12  4 1  7 12: 24 13
11. Liberec⋌12  3 1  8 20: 29 10
12. Pardubice⋌12  3 1  8 12: 22 10
13. Bohemians⋌12  2 2  8 10: 32  8
14. M. Boleslav⋌ 12  1 3  8  8: 25  6
15. Hořovicko⋌12  2 0 10 10: 40  6
16. Vejprnice⋌12  0 0 12  6:101  0

Krajský přebor staršího dorostu – 10. kolo: Košťálov - N. Bor 2:4, Kokonín - Mšeno 2:4, V. Hamry - Lomnice 7:1, Hejnice - Loko Č. Lípa 1:1, Ruprechtice - Č. Dub 0:0, Č. Dub - Hejnice 0:2.
1. V. Hamry ⋌9 7 1 1 43:10 22
2. Loko Č. Lípa⋌ 10 6 1 3 24:13 19
3. Mšeno⋌ 9 6 1 2 23:15 19
4. N. Bor ⋌9 6 1 2 23:18 19
5. Ruprechtice⋌ 9 5 1 3 16:12 16
6. Č. Dub⋌ 10 4 2 4 15:17 14
7. Sedmihorky ⋌9 4 0 5 15:29 12
8. Hejnice ⋌10 3 1 6 19:26 10
9. Košťálov ⋌9 2 1 6  9:16  7
10. Kokonín ⋌9 2 0 7  9:25  6
11. Lomnice⋌ 9 1 1 7 11:26  4

Krajský přebor mladšího dorostu – 10. kolo: Košťálov - N. Bor 4:4, VTJ Rapid - Mšeno 0:4, V. Hamry - Lomnice 0:3, Hejnice - Loko Č. Lípa 2:1, Ruprechtice - Č. Dub 3:1, Č. Dub - Hejnice 2:2.
1. Ruprechtice⋌ 9 7 1 1 38:10 22 
2. Lomnice ⋌9 7 1 1 25: 8 22
3. Hejnice ⋌10 6 1 3 24:21 19
4. Sedmihorky⋌ 9 5 2 2 21: 9 17
5. Loko Č. Lípa ⋌10 5 1 4 30:14 16
6. V. Hamry ⋌9 5 0 4 20:20 15
7. Č. Dub 1⋌0 4 1 5 25:20 13
8. Mšeno ⋌9 4 0 5 13:20 12
9. VTJ Rapid⋌ 9 2 1 6  8:28  7
10. Košťálov ⋌9 1 1 7 11:35  4
11. N. Bor⋌ 9 0 1 8 11:41  1

I. A třída dorostu východ – 11. kolo: Pěnčín – Studenec 1:2, Jablonec n. J. – Benecko 2:2, Bozkov – Plavy 2:1, Ž. Brod – N. Ves (SM) 4:4, Mírová H. – Branná 0:0, Lučany – Zásada 6:1, Rychnov – Víchová 2:1, Bozkov – H. Branná 2:5.
1. N. Ves (SM ) ⋌11 8 2 1 40:20 26
2. Zásada⋌ 11 8 1 2 33:18 25
3. Studenec⋌ 11 8 1 2 20:10 25
4. Lučany⋌ 11 8 0 3 42:18 24
5. Ž. Brod ⋌11 7 2 2 35:12 23
6. H. Branná ⋌11 7 1 3 30:18 22
7. Plavy⋌ 11 6 0 5 43:34 18
8. Mírová ⋌11 4 2 5 21:27 14
9. Benecko ⋌11 3 2 6 19:37 11
10. Jablonec n. J.⋌ 11 2 3 6 13:25  9
11. Pěnčín⋌ 11 2 1 8 20:35  7
12. Bozkov ⋌11 2 1 8 18:36  7
13. Rychnov ⋌11 2 0 9 15:40  6
14. Víchová⋌ 11 1 2 8 13:32  5

Krajský přebor starších žáků – 11. kolo:
Hrádek Jilemnice 1:0, VTJ Rapid Jablonec B 1:4, Frýdlant Lomnice 10:4, V. Hamry Pěnčín-Turnov 0:5, Košťálov Semily 0:1, Stráž n. N. N. Bor 0:7, Mimoň Č. Lípa 1:7.
1. N. Bor ⋌11 11 0 0 63: 3 33
2. Č. Lípa ⋌11 11 0 0 50: 5 33
3. Jablonec B ⋌11 8 1 2 47: 8 25
4. Semily ⋌11 7 1 3 25:12 22
5. Košťálov ⋌11 6 0 5 26:23 18
6. Pěnčín-Turnov ⋌11 5 2 4 31:31 17
7. Frýdlant⋌ 11 5 1 5 29:29 16
8. Stráž n. N. ⋌11 3 2 6 14:34 11
9. Lomnice⋌ 11 3 2 6 17:44 11
10. V. Hamry ⋌11 3 1 7 15:30 10
11. Jilemnice ⋌11 3 0 8 20:39 9
12. Mimoň⋌ 11 2 3 6 16:36 9
13. VTJ Rapid⋌ 11 2 0 9 14:46 6
14. Hrádek⋌ 11 1 1 9 7:34 4

Krajský přebor mladších žáků – 11. kolo: Hrádek - Jilemnice 2:3, VTJ Rapid - Jablonec B 1:6, Slovan C - Lomnice 3:2, Desná - Pěnčín-Turnov 1:6, Košťálov - Semily 0:4, Stráž n. N. - N. Bor 0:5, Mimoň - Č. Lípa 1:7.
1. Č. Lípa⋌ 11 11 0  0 81: 9 33
2. N. Bor ⋌11  8 2  1 29:13 26
3. Jablonec B ⋌11  8 0  3 47:24 24
4. Semily ⋌11  8 0  3 41:21 24
5. Pěnčín-Turnov ⋌11  7 1  3 41:14 22
6. Jilemnice ⋌11  6 1  4 33:15 19
7. Slovan C⋌ 11  6 1  4 26:21 19
8. Hrádek⋌ 11  5 0  6 31:25 15
9. Košťálov ⋌11  4 1  6 20:30 13
10. Lomnice⋌ 11  4 0  7 23:33 12
11. Mimoň ⋌11  3 0  8 14:32  9
12. Desná⋌ 11  2 0  9  5:40  6
13. Stráž n. N. ⋌11  1 1  9  7:78  4
14. VTJ Rapid⋌ 11 0 1 10 13:56  1

FUTSAL:

Krajský přebor – 6. kolo: Krajský futsalový přebor vedou hráči jablonecké Alfy B, kteří stále neztratili byť jen jediný bod. V čele tabulky mají již šestibodový náskok. Druhý jablonecký celek Nerrox vyhrál nad RJC a je osmý. Poslední je stále jablonecký Legnex, který měl v tomto kole volno a nezískal ani bod. ALFA B Jablonec - Démoni 14:4 (6:3), branky: Rác 5, Krejčík 4, P. Vrabec 3, Švorc, Chlomek - Treutner, Chadima, Zelenka, Nevrlý, York - Mapa B 5:6 (3:4), branky: Průšek 3, Starý 2 - Kubáň 3, Šrámek, Pobjecký, Holubec, Greens - Prašivky 9:5 (4:2), branky: Koutník 4, Gregor 2, Soukup, Jirouš - Kosiewicz 2, Kropáček, Kulhavý, Hnilička, vlastní, F.A.Zole - Dalmach B 9:3 (5:0), branky: Havlásek 5, Šídlo 2, Kadlec, Gregor - Krejčík 2, Vodrážka, RKC - Nerrox Jablonec 4:11 (3:5), branky: Bernkopf 2, Kučera, Žiga, vlastní - Lupa 4, Bělina 3, Kocúr 2, Šilhán, Slavia B - Alex 5:4 (4:3), branky: Kříž 2, Kuzněcov, Houra, Vrtal - Vacek 3, Lukač.
1. ALFA B⋌ 6 6 0 0 59:26 18
2. Slavia B⋌ 5 4 0 1 57:29 12
3. F.A.Zole⋌ 5 4 0 1 31:14 12
4. Mapa B ⋌6 4 0 2 45:32 12
5. Alex⋌ 6 3 1 2 44:30 10
6. York⋌ 5 3 0 2 29:25 9
7. Greens ⋌5 3 0 2 32:43 9
8. Nerrox ⋌6 2 2 2 35:30 8
9. Démoni ⋌5 1 2 2 28:34 5
10. Dalmach B ⋌6 1 2 3 24:32 5
11. RKC ⋌6 0 2 4 22:35 2
12. Prašivky ⋌6 0 1 5 27:61 1
13. Legnex ⋌5 0 0 5 21:63 0

HOKEJ:


HC Vlci – HC Děčín 3:4 (0:2, 1:1, 2:1). „Domácí utkání s HC Děčín se nám příliš nevyvedlo. Nedisciplinovanost – zbytečná vyloučení, nás stály mnoho sil a manko z první části jsme do konce zápasu nedohnali,“ sdělil asistent trenéra Jiří Kubsch. Branky: 35. Hribik (Baran, Brokeš), 43. Hribik (Brokeš), 49. 3:3 Kysilka (Brokeš). HC Vlci: Sklíba (Bouška) – Příkazský - Wolf, Kotas – Vašek - Hodač – Kysilka - Zákoutský, Baran – Brokeš – Hribik, Pulec - Lacek, Kotrč – Rudiš – Jirků, Bystřický - Vozka, Dvořák – Šostý – Minařík. HC Letci Letňany – HC Vlci 5:5 (2:1, 1:0, 2:4). „Naše nedisciplinovanost a herní nekázeň nás opětovně mohla stát body!! Remíza je spravedlivým vyjádřením průběhu utkání,“ lamentoval Kubsch. Branky: 16.min. - 2:1 Hribik (Brokeš), 42.min. - 3:2 Mulač (Brokeš), 45.min. - 3:3 Brokeš (Hribik, Mulač), 56.min. - 5:4 Pulec (samostatně), 57.min. - 5:5 Mulač (Příkazský). Sklíba (Záruba) – Wolf - Pulec, Kotas – Vašek – Hodač, Kysilka - Lacek, Mulač – Brokeš – Hribik, Vozka - Bystřický, Kotrč – Šostý – Jirků, Příkazský, Baran – Rudiš – Minařík.
1. Klášterec⋌ 13 10 0 2 1 67:42 22
2. Hvězda Praha⋌ 13 10 0 1 2 73:32 21
3. Letňany ⋌13 7 0 2 4 58:45 16
4. Most ⋌13 6 0 3 4 52:46 15
5. Jablonec ⋌13 5 0 4 4 47:42 14
6. Rokycany⋌ 13 4 0 3 6 38:52 11
7. Sokolov⋌ 13 3 0 4 6 37:46 10
8. Děčín ⋌13 3 0 3 7 37:51 9
9. Kralupy⋌ 13 3 0 2 8 38:68 8
10. PZ Kladno⋌ 13 1 0 2 10 38:61 4

STOLNÍ TENIS:


Krajská divize – 4. kolo: Železný Brod – Nový Bor 6:10, Semily – Česká Lípa B 8:10, Sokol Bratříkov – Jiskra Tanvald 10:7, SKST Liberec F – Bižuterie Jablonec C 10:8, Česká Lípa – Jiskra Raspenava 10:4, TTC Jablonné v P. – SKST Liberec E 5:10. 5. kolo: Železný Brod – Česká Lípa B 4:10, Sokol Semily – Jiskra Nový Bor 3:10, Sokol Bratříkov – Bižuterie Jablonec C 7:10, SKST Liberec F – Jiskra Tanvald 3:10, Česká Lípa – SKST Liberec E 10:3, TTC Jablonné v P. – Raspenava 2:10.
1 Česká Lípa ⋌ 5  5  0  0   50:16  15
2. Nový Bor ⋌ 5  5  0  0  50:20  15
3. Raspenava ⋌ 5  3  1  1  43:29  12
4. Česká Lípa B⋌ 5  3  0  2   43:39  11
5. SKST Liberec F ⋌5  3  0  2   36:40  11
6. SKST Liberec E ⋌5  2  1  2   40 35  10
7. Jiskra Tanvald ⋌ 5  2  1  2   38:40  10
8. Sokol Semily ⋌5  2  0  3   37:43   9
9. Biž. Jablonec C ⋌5  1  1  3  38:46   8
10. Bratříkov ⋌ 5  1  0  4   27:47   7
11. Ž. Brod ⋌5  0  1  4  26:49   6
12. TTC Jablonné ⋌ 5  0  1  4   25:49   6

Krajský přebor 2. třídy mužů – 4. kolo: Lomnice C – Česká Lípa D 9:9, Orel Studenec – Hrádek 6:12, Liberec H – Tanvald B 9:9, Raspenava B – Bižuterie E 9:9, Doksy/ MimoňB – Turnov C 11:7, Nový Bor C – Depo Lbc B 8:10. 5. kolo: Lomnice C – Hrádek 6:12, Studenec – Česká Lípa D 6:12, Liberec H – Bižuterie E 6:12, Raspenava B – Tanvald B 8:10, Mimoň B – Depo Lbc B 6:12, Nový Bor C – Turnov C 17:1.
1. Česká Lípa D ⋌5  4  1  0  54:36  14
2. Nový Bor C ⋌5  4  0  1  73:17  13
3. Depo Liberec B⋌ 5  4  0  1  56:34  13
4. Hrádek ⋌5  3  1  1  51:39  12
5. Tanvald B ⋌5  2  2  1   50:40  11
6. SKST Liberec H ⋌5  2  1  2  40:50  10
7. Raspenava B ⋌5  1  1  3  40:50   8
8. Biž. Jablonec E⋌ 5  1  1  3  38:52   8
9. Doksy B ⋌5  1  1  3  36:54   8
10. Lomnice C ⋌5  0  3  2  35:55   8
11. Studenec ⋌5  1  1  3  33:57   8
12. Turnov C ⋌5  1  0  4  34:56   7

VOLEJBAL:


II. liga: 5. kolo: Ž. Brod – Prosek 0:3 (-16, -16, -17), Č. Lípa - M. Boleslav 3:2 (-23, 25, -23, 19, 11). 6. kolo: Ž. Brod – Prosek 3:2 (22, -20, -21, 21, 9), Č. Lípa - M. Boleslav 3:1 (23, -20, 14, 21).
1. Prosek Praha ⋌6 5 1 0 17: 5 11
2. Česká Lípa⋌ 6 5 1 0 16: 7 11
3. Slavia Plzeň⋌ 6 5 1 0 17: 9 11
4. Příbram B ⋌6 3 3 0 13:10 9
5. Mladá Boleslav ⋌6 3 3 0 12:11 9
6. Rakovník⋌ 6 3 3 0 11:11 9
7. Jirkov ⋌6 2 4 0 7:12 8
8. Praga⋌ 6 2 4 0 8:14 8
9. Karlovy Vary ⋌6 1 5 0 7:17 7
10. Železný Brod ⋌6 1 5 0 5:17 7

KP mužů: 3. kolo: Varnsdorf A - Tanvald 3:1(23, 23, -21, 21), Stráž n. N. A -Turnov A 0:3 (-17, -19, -17), Rumburk - Smržovka 3:1 (-22, 19, 24, 27), 4. kolo: Varnsdorf A - Tanvald 1:3 (-17, -22, 25, -20), Stráž n. N. A - Turnov A 0:3 (-20, -19, -13), Rumburk - Smržovka 3:1 (17, -16, 23, 19)
1. Turnov A⋌4 4 0 12: 1 321:239  8
2. Tanvald⋌ 4 3 1 10: 5 357:318 7
3. Smržovka ⋌4 1 3 7:10 376:388 5
4. Varnsdorf ⋌ 4 1 3 5:10 316:363 5
5. Stráž n. N. ⋌ 4 1 3 4:11 300:347 5
6. Vysoké ⋌2 2 0 6: 1 167:127 4
7. Rumburk ⋌2 2 0 6: 2 193:179 4
8. M. Hradiště ⋌ 2 0 2 1: 6 136:165 2
9. Jablonné ⋌2 0 2 1: 6 127:167 2

KP žen: 3. kolo: Jablonex A - Rokytnice A 2:3 (23, 20, -22, -20, -15), N. Bor A - SK Doksy A 3:0 (17, 21, 20), Bižuterie A - Liberec B 0:3 (-26, -21, -19), Turnov A - Ž. Brod A 3:2. 4. kolo: Jablonex A - Rokytnice A 2:3 (-18, -23, 14, 21, -12), N. Bor A - Doksy A 3:0 (18, 16, 13), Bižuterie A - TJ Liberec B 1:3 (17, -15, -22, -17), Turnov A - Železný Brod A 1:3.⋌ (end)
1. Nový Bor A⋌ 4 4 0 12: 0 300:212 8
2. Liberec B⋌ 4 3 1 11: 5 364:331 7
3. Rokytnice A⋌ 4 3 1 11: 7 380:363 7
4. Jablonex A⋌ 4 2 2 10: 7 381:317 6
5. Železný Brod⋌ 4 2 2 9: 9 186:194 6
6. Turnov A⋌ 4 1 3 5:11 133:174 5
7. Rumburk A ⋌2 2 0 6: 1 174:133 4
8. Bižuterie A⋌ 4 0 4 1:12 252:320 4
9. Doksy A⋌ 4 0 4 1:12 212:321 4
10. Stráž ⋌ 2 1 1 3: 5 153:170 3