VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP LIGA čtenářů Jabloneckého Deníku

Pořadí TIP LIGY po 6. kolem

7.5.2008 1
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářů Deníku.Foto: Archiv

1. místo

JN0148 Nela Čecháková, Jablonec 8 54

2. místo

JN0118 Martin Dutka, Jablonec 14 51

JN0106 Eliška Hýřová, Jablonec 8 51

4. místo

JN0121 Jan Dutka, Jablonec 11 48

JN0230 Jana Türková, Nová Ves 8 48

6. místo

JN0339 Ilona Churá, Lučany 8 46

7. místo

JN0051 Ludevít Hudec, Plavy 11 45

JN0207 Jan Kapek, Budvarka 8 45

JN0123 Martin Klepl, Jablonec 5 45

JN0026 Luboš Koldovský, Tanvald 2 45

11. místo

JN0343 Michal Bělohlávek, Lučany 8 43

JN0356 Jakub Koudelka, Jbc 8 43

JN0366 Martin Poštula ml., Zásada 2 43

14. místo

JN0143 Eva Pokorná, Jablonec 11 42

JN0142 Josef Pokorný, Jablonec 11 42

JN0144 Daniel Pokorný, Jablonec 11 42

JN0225 Antonín Hefner, Budvarka 8 42

JN0090 Gustav Harik, Plavy 5 42

JN0038 Láďa Janovič, Plavy 5 42

20. místo

JN0149 Jiří Endler st., Jablonec 8 41

21. místo

JN0358 Miloš Pech, Jbc 8 40

JN0357 Martin Lipský, Smržovka 5 40

23. místo

JN0119 Martin Dutka Ml., Jablonec 8 39

JN0124 Martin Paldus, Jablonec 8 39

JN0173 Václav Zeman, Jablonec 8 39

JN0103 Roman Hýř, Jablonec 5 39

JN0057 Jarda Kochánek, Haratice 5 39

JN0164 Pavel Krykorka ml., Smržovka 5 39

JN0196 Pavel Štědrý, Jablonec 5 39

JN0101 Pavel Balatka, V.Hamry 2 39

31. místo

JN0006 Jiří Krumbholz, Jiřetín 11 38

JN0117 Vladimír Horáček, Jablonec 8 38

JN0195 Evička Vocelová, Jablonec 8 38

JN0097 Míra Kopal, Plavy 5 38

JN0151 Pavel Vrabec, Jablonec 5 38

36. místo

JN0365 Zdeněk Klepl, Jbc 5 37

37. místo

JN0109 Libor Pařík, Jablonec 11 36

JN0171 Iveta Junková, Lučany 8 36

JN0003 Pavel Kunce, Lučany 8 36

JN0152 Martin Linhart, Jablonec 8 36

JN0059 Miloš Balatka, Plavy 5 36

JN0087 Vráťa Balzer, Plavy 5 36

JN0061 Jaroslava Benešová, Huť 5 36

JN0079 Iva Ceéová, Plavy 5 36

JN0067 Standa Čech, Plavy 5 36

JN0075 Franta Kochánek, Plavy 5 36

JN0391 Luboš Koldovský ml., Tanvald 5 36

JN0163 Milena Krykorková, Smržovka 5 36

JN0068 Petr Mareš, Plavy 5 36

JN0069 Milena Marešová, Plavy 5 36

JN0107 Petra Novotná, Jablonec 5 36

JN0056 Olda Pačes, Haratice 5 36

JN0092 Rosťa Pitro, Plavy 5 36

JN0086 Dana Sýkorová, Plavy 5 36

55. místo

JN0150 Marie Dlouhá, Jablonec 2 35

56. místo

JN0340 Petr Mitlehner, Smržovka 8 34

JN0236 Václav Matoušek, Stráž p/R 0 34

58. místo

JN0160 Petra Krykorková, Smržovka 11 33

JN0104 Ondřej Hýř, Jablonec 8 33

JN0206 František Otta, Budvarka 8 33

JN0172 Libor Svoboda, Lučany 8 33

JN0011 Jiří Volejník, Rychnov 8 33

JN0060 Zdenda Balatka, Haratice 5 33

JN0058 Venda Balatka, Haratice 5 33

JN0096 Petra Balatková, Plavy 5 33

JN0126 Jindřich Bardyn St., Skuhrov 5 33

JN0077 Pavel Ceé, Haratice 5 33

JN0076 Romana Ceéová, Plavy 5 33

JN0078 Ivana Ceéová ml., Plavy 5 33

JN0204 Václav Eršil, Jablonec 5 33

JN0221 Stanislava Fialová, Budvarka 5 33

JN0224 Jiří Hanuš, Budvarka 5 33

JN0040 Bohouš Jakoubě, Plavy 5 33

JN0054 Míra Kamenický, Plavy 5 33

JN0042 Jiří Kuthan, Plavy 5 33

JN0041 Halina Kuthanová, Plavy 5 33

JN0385 Lucka Marešová, Plavy 5 33

JN0387 Bára Marešová, Plavy 5 33

JN0211 Zdeněk Pleštil, Budvarka 5 33

JN0065 Martin Ryml, Plavy 5 33

JN0220 Josef Sedláček, Lučany 5 33

JN0043 Růža Šikolová, Plavy 5 33

JN0193 Pavla Balatková, V. Hamry 2 33

JN0218 Tomáš Gadziňský, Budvarka 2 33

JN0039 Dušan Romža, V. Hamry 2 33

86. místo

JN0197 Vladimír Štědrý, Jablonec 5 32

87. místo

JN0282 Petr Diry, Budvarka 14 31

JN0100 Oldřich Jandura, V.Hamry 5 31

JN0307 Jan Kouřil, V. Hamry 5 31

JN0363 Iva Novotná, Jbc 5 31

JN0301 David Pokorný, Jablonec 5 31

JN0361 Petr Vaněk, Jbc 2 31

JN0235 Bohumila Matoušková, Stráž p/R 0 31

94. místo

JN0017 Alena Šourková, Tanvald 11 30

JN0105 Markéta Hýřová, Jablonec 8 30

JN0082 Blanka Krajčiřiková, Plavy 8 30

JN0080 Jaroslav Lejsek, Haratice 8 30

JN0231 Jiří Meloun ml., Budvarka 8 30

JN0227 Dagmar Štolbová, Jablonec 8 30

JN0062 Michal Beneš, Huť 5 30

JN0386 Aleš Dobrý, Plavy 5 30

JN0122 František Dutka, Jablonec 5 30

JN0215 Patrik Fiala, Budvarka 5 30

JN0046 Jan Holub, Plavy 5 30

JN0179 Josef Kuna, Jablonec 5 30

JN0074 Jiří Meisnar, Plavy 5 30

JN0083 Petr Novák, Haratice 5 30

JN0093 Zdenda Pitro, Plavy 5 30

JN0091 Pavel Pitro, Plavy 5 30

JN0052 Zoltán Plachetka, Plavy 5 30

JN0071 Jana Röslerová, Plavy 5 30

JN0066 Jan Ryml, Plavy 5 30

JN0384 Kamil Ryml ml., Huť 5 30

JN0085 Václav Sýkora, Plavy 5 30

JN0044 Jiří Šikola, Plavy 5 30

JN0088 Jan Šíma ml., V. Hamry 5 30

JN0095 Blanka Šímová, V. Hamry 5 30

JN0200 Jiří Štefán, Janov 5 30

JN0102 Luky Volejník, Kokonín 5 30

JN0208 Václav Brož, Budvarka 2 30

JN0089 Petr Drozný, V. Hamry 2 30

JN0120 Jitka Dutková, Jablonec 2 30

JN0216 Helmut Fürster, Budvarka 2 30

JN0217 Michal Mrákota, Budvarka 2 30

JN0133 Pavel Vrbata, Huť 2 30

JN0162 Pavel Krykorka st., Smržovka -1 30

JN0201 Míla Štefánová, Janov -1 30

128. místo

JN0073 Marta Meisnarová, Plavy 5 29

JN0064 Kamil Ryml, Huť 5 29

JN0063 Jaroslava Rymlová, Huť 5 29

JN0309 Zdeněk Kobr, V. Hamry 2 29

132. místo

JN0189 Tomáš Kyloušek, Camel 5 28

JN0188 Natálie Kyloušková, Camel 5 28

JN0190 Terezie Kyloušková, Camel 5 28

JN0191 Lída Kyloušková, Camel 5 28

JN0355 Bóďa Novotný, Jbc 5 28

JN0367 Martin Poštula, Zásada 5 28

JN0305 Zdeněk Vokuš, Jablonec 2 28

JN0378 Petr Berámek, Smržovka 0 28

140. místo

JN0229 Pavel Türk, Nová Ves 14 27

JN0153 Petr Linhart, Jablonec 11 27

JN0414 Jiří Pešta, Camel 11 27

JN0249 Teta Ála, Budvarka 8 27

JN0248 Petr Bastl, Budvarka 8 27

JN0205 Ivo Brožek, Jenišovice 8 27

JN0252 Theodor Denk, Budvarka 8 27

JN0255 Petr Doležal ml., Budvarka 8 27

JN0256 Petr Doležal st., Budvarka 8 27

JN0253 Petra Doležalová, Budvarka 8 27

JN0254 Miloslava Doležalová, Budvarka 8 27

JN0246 Radek Flek, Budvarka 8 27

JN0001 Jiří Habr, Budvarka 8 27

JN0247 Zdeněk Šťovíček, Budvarka 8 27

JN0244 Ruda Žabák, Budvarka 8 27

JN0416 Láďa Babec, Plavy 5 27

JN0008 Jindřich Bardyn, Bratříkov 5 27

JN0125 Karolína Bardynová, Skuhrov 5 27

JN0389 Luděk Červinka, Plavy 5 27

JN0222 Walter Juppe, Budvarka 5 27

JN0055 Gusta Kamenický, Plavy 5 27

JN0025 Josef Mojš, Šumburk 5 27

JN0108 Bohumil Novotný, Jablonec 5 27

JN0002 Lenka Poprová, Smržovka 5 27

JN0202 Káťa Stefánová, Janov 5 27

JN0419 Růža Šikolová ml., Plavy 5 27

JN0094 Jan Šíma st., V. Hamry 5 27

JN0418 Jindřich Šímůnek, Plavy 5 27

JN0084 Radim Šourek, Plavy 5 27

JN0037 Milan Šušota, Dřevěnka 5 27

JN0115 Jaroslav Toman, Jablonec 5 27

JN0136 Eva Demčáková, Jablonec 2 27

JN0223 Zdeněk Fiala, Budvarka 2 27

JN0024 Jaroslav Hochmann, Desná 2 27

JN0137 František Kafka, Jablonec 2 27

JN0112 Tomáš Nežádal, Jablonec 2 27

JN0250 Václav Petráček, Jablonec 2 27

JN0016 Josef Šourek st., Tanvald 2 27

JN0159 Pavel Nežádal, Jablonec -1 27

179. místo

JN0315 Pan Hrabe, Budvarka 8 25

JN0274 Michal Hreha, Budvarka 8 25

JN0318 Arga I.M, Budvarka 8 25

JN0310 Awa Junior, Budvarka 8 25

JN0321 Josef Just, Budvarka 8 25

JN0281 Tomáš Kamarád, Budvarka 8 25

JN0280 František Komňacký, Budvarka 8 25

JN0312 Vojta Kubista, Budvarka 8 25

JN0278 Josef Masopust, Budvarka 8 25

JN0273 Tonda Panenka, Budvarka 8 25

JN0320 Jan Pechanec, Budvarka 8 25

JN0317 Pepa Primař, Budvarka 8 25

JN0313 Mára Střecha, Budvarka 8 25

JN0311 Pavel Tamten, Budvarka 8 25

JN0314 Jitka Tigy, Budvarka 8 25

JN0316 Petr Vereš, Budvarka 8 25

JN0276 Ivo Viktor, Budvarka 8 25

JN0353 Luboš Hlušička, Jbc 5 25

JN0303 Dana Koulová, Camel 5 25

JN0349 Václav Rybář, Jbc 2 25

JN0295 Jan Zelenka, Sokolka 2 25

JN0429 Petra Abrmanová, Smržovka 0 25

JN0395 Radoslav Hujer, Jablonec 0 25

JN0397 Ondřej Lietava, Jablonec 0 25

JN0394 Josef Svozil, Jablonec 0 25

JN0263 Oldřich Hujer, Dřevěnka -1 25

205. místo

JN0194 Martin Andrš, Jablonec 8 24

JN0370 Josef Just St., Budvarka 8 24

JN0029 Zdeněk Kousal, Plavy 8 24

JN0243 Tomáš Křížka, Tanvald 8 24

JN0258 Stanislav Matoušek, Budvarka 8 24

JN0232 Eva Melounová, Budvarka 8 24

JN0198 Zdeněk Škaloud, Železný Brod 8 24

JN0228 Miroslav Štolba, Jablonec 8 24

JN0226 Pavel Štolba, Jablonec 8 24

JN0155 Josef Barchánek, Jablonec 5 24

JN0157 Adina Barchánková, Jablonec 5 24

JN0156 Eva Barchánková, Jablonec 5 24

JN0420 David Bartoš, Plavy 5 24

JN0023 Stanislav Bradáč, Desná 5 24

JN0210 Petr Karban, Budvarka 5 24

JN0383 Robert Kavan, Camel 5 24

JN0242 Eva Křížková, Tanvald 5 24

JN0168 Václav Kubeček, Rychnov 5 24

JN0417 Milan Matoušek, Plavy 5 24

JN0219 Eduard Neumann, Jablonec 5 24

JN0027 Radek Pelc, Tanvald 5 24

JN0167 Petr Polcer, Jablonec 5 24

JN0099 Petr Soudil, Plavy 5 24

JN0408 Oldřich Ščerbák, Jindřichov 5 24

JN0166 Lenka Tůmová, Jablonec 5 24

JN0165 Jiří Vízner, Jablonec 5 24

JN0377 Karel Bína, Jablonec 2 24

JN0177 Pavel Fabián, Jablonec 2 24

JN0379 Petr Havlín, Camel 2 24

JN0182 Iva Kunová, Jablonec 2 24

JN0012 Lubomír Pokorný, Plavy 2 24

JN0015 Josef Šourek ml., Tanvald 2 24

JN0214 Dušan Janáč, Budvarka -1 24

238. místo

JN0335 Jan Beránek, Smržovka 2 23

JN0360 Jiří Gottwald, Jbc 0 23

JN0359 Patrik Pech, Jbc 0 23

241. místo

JN0300 Petra Pokorná, Jablonec 11 22

JN0334 Oldřich Churý ml., Lučany 5 22

JN0174 Jitka Doubravská, Camel 2 22

JN0396 Miroslav Hujer, Jablonec 0 22

JN0098 Josef Soudil, Plavy 0 22

246. místo

JN0154 Vlasta Linhartová, Jablonec 11 21

JN0241 Martin Liška, Haratice 11 21

JN0070 Arnošt Rösler, Plavy 8 21

JN0192 Zdeňka Balatková, V. Hamry 5 21

JN0053 Karel Döring, Haratice 5 21

JN0239 Jiří Duštíra, Jablonec 5 21

JN0178 Pavel Kuna, Jablonec 5 21

JN0048 Zdeněk Nauč, V. Hamry 5 21

JN0113 Martin Toman, Jablonec 5 21

JN0147 Miroslav Kohout, Nová Ves 2 21

JN0382 Karel Škoda, Camel 2 21

JN0111 Jaroslav Koudelka, Jablonec -1 21

JN0114 Albert Toman, Jablonec -1 21

259. místo

JN0338 Dalibor Motejlek, Jablonec 8 20

260. místo

JN0452 Martina Bartelová, Smržovka 11 19

JN0240 Miloslav Duštíra, Jablonec 8 19

JN0308 Božena Koldovská, Tanvald 8 19

JN0287 Luboš Doležálek, Sokolka 5 19

JN0421 Milka Nitschová, Sokolka 5 19

JN0435 Pepa Prousek, Plavy 5 19

JN0347 Jiří Pohořalý, Hraničná 2 19

JN0430 Jakub Chroustovský, Nová Ves 0 19

JN0294 Marcela Melicherová, Sokolka -1 19

JN0290 Lucie Mánková, Sokolka -4 19

JN0351 Dana Víznerová, Jbc -4 19

271. místo

JN0245 Petr Berry, Budvarka 8 18

JN0257 Eduard Brečko, Budvarka 8 18

JN0028 Roman Černý, Jablonec 5 18

JN0176 Jan Doubravský, Camel 5 18

JN0014 Jitka Rousková, Jiřetín 5 18

JN0380 Ondřej Zůbek, Camel 5 18

JN0212 Mojmír Boch, Budvarka 2 18

JN0034 Lukáš Lejsek, Plavy 2 18

JN0233 Jiří Meloun st., Budvarka 2 18

JN0116 Josef Polák, Jablonec 2 18

JN0081 Libor Vácha, Plavy 2 18

JN0264 Kamil Krejčík, Jablonec 0 18

JN0020 Zdeňka Šelepová, Plavy 0 18

JN0135 Klára Dutková, Jablonec -1 18

JN0146 Karel Gaube, Janov -1 18

JN0036 Viktor Kousal, Dřevěnka -1 18

287. místo

JN0030 Pavel Morávek, Tanvald 5 17

JN0277 Karol Dobiáš, Budvarka 0 17

JN0270 Michal Hájek, Budvarka 0 17

JN0265 Pavel Hloupý, Budvarka 0 17

JN0268 Kryštof Karásek, Budvarka 0 17

JN0272 Jan Linka, Budvarka 0 17

JN0269 Kryštof Pabl, Budvarka 0 17

JN0326 Michal Pavlata, Budvarka 0 17

JN0323 Michal Pfeifer, Budvarka 0 17

JN0328 David Podzimek, Budvarka 0 17

JN0327 Václav Routa, Budvarka 0 17

JN0271 Bodlo Sídlo, Budvarka 0 17

JN0329 Marek Skrbek, Budvarka 0 17

JN0267 Martin Stuchlík, Budvarka 0 17

JN0275 Radek Štěpánek, Budvarka 0 17

JN0330 Petr Štěpánek, Budvarka 0 17

JN0285 Jarda Tůma, Budvarka 0 17

JN0284 Laďka Tůmová, Budvarka 0 17

JN0266 Michal Vávra, Budvarka 0 17

JN0322 Láďa Veselý, Budvarka 0 17

JN0319 Awa Walina, Budvarka 0 17

JN0306 Jíří Trávníček, Dřevěnka -1 17

309. místo

JN0459 Ladislav Bleha, Sokolka 8 16

JN0279 Karel Brukner, Budvarka 8 16

JN0437 Filip Pluhař, Plavy 8 16

JN0438 Fanda Tulej, Camel 8 16

JN0298 Pavel Bursa, Jablonec 5 16

JN0451 Líba Hlavatá, Plavy 5 16

JN0446 Roman Pilz, Dřevěnka 5 16

JN0436 Jan Prousek, Plavy 5 16

JN0354 Vladimír Barták, Doubí 2 16

JN0372 Dáša Halamová, Budvarka 0 16

JN0369 Věrka Horvátová, Budvarka 0 16

JN0373 Blanka Kratochvílová, Budvarka 0 16

JN0031 Martin Morávek, Plavy 0 16

JN0346 Pavel Hořejší, Jbc -1 16

323. místo

JN0145 Naděžda Gaubová, Janov 8 15

JN0259 Jaroslav Valášek, Jablonec 8 15

JN0035 Irena Hariková, Plavy 5 15

JN0388 Oldřich Hujer ml., Dřevěnka 5 15

JN0412 Sára Koulová, Camel 5 15

JN0047 Marie Naučová, V. Hamry 5 15

JN0131 Miloslav Vrbata, Huť 5 15

JN0390 Zdeněk Balatka, V. Hamry 2 15

JN0050 Anna Hudecová, Plavy 2 15

JN0427 Blanka Lammelová, Jablonec 2 15

JN0134 Petr Vít, Huť 2 15

JN0332 Michal Dítě, Jablonec 0 15

JN0181 Jindra Adamcová, Camel -1 15

JN0401 Jan Rum, Sokolka -1 15

337. místo

JN0348 Rostislav Hruban, Jbc 0 14

JN0426 Andreas Mitsche, Sokolka 0 14

339. místo

JN0344 Petr Kořínek, Lučany 5 13

JN0304 Roman Fiedler, Camel 2 13

JN0445 Láďa Mikula, Plavy 2 13

JN0433 Martina Plchová, Plavy 2 13

JN0407 Roman Horčic, Desná 0 13

JN0342 Vlastimil Maňák, Smržovka 0 13

JN0234 Karel Matoušek, Jablonec 0 13

JN0371 Petra Paříková, Budvarka 0 13

JN0428 Iveti Schuerová, Rychnov 0 13

JN0336 Martin Vít, Nová Ves 0 13

JN0261 Mára Nitche, Janov -1 13

350. místo

JN0009 Martin Bardyn, Bratříkov 5 12

JN0402 Pavel Majer, Sokolka 5 12

JN0262 Jan Malina, Camel 5 12

JN0141 Michaela Holmanová, Jablonec 2 12

JN0180 Jiří Kadanik, Liberec 2 12

JN0139 Zdeněk Lammel, Jablonec 2 12

JN0033 Matěj Lejsek, Plavy 2 12

JN0130 Lucie Pivrncová, Huť 2 12

JN0032 František Balatka, Plavy -1 12

JN0132 Veronika Marková, V. Hamry -1 12

JN0013 Václav Rousek, Jiřetín -1 12

361. místo

JN0286 Pavel Pelka, V. Hamry 2 11

JN0415 Miroslav Slavič, Tanvald 0 11

JN0007 Ondřej Maryška, Jirkov -1 11

364. místo

JN0460 Slečna Ester, Kokonín 5 10

JN0447 Pavel Krykorka, Plavy 2 10

JN0010 Jaroslav Mráz, Lažany 2 10

JN0341 Pepa Mička, Lučany 0 10

JN0203 Martin Šebek, Jablonec 0 10

JN0364 Marek Polák, Jbc -1 10

JN0350 Miloš Tyle, Jbc -1 10

371. místo

JN0381 Nelly Fiedlerová, Camel 7 9

JN0251 Eva Bauerová, Jablonec 2 9

JN0049 Jan Nauč, V. Hamry 2 9

JN0302 Miloš Kyloušek, Camel 0 9

JN0375 Libor Škoda, Budvarka 0 9

376. místo

JN0463 Martin Bičiště, Lučany 8 8

JN0464 Eliška Duštírová, Camel 8 8

JN0462 Walina Walina, Budvarka 8 8

JN0324 Petr Banický ml., Budvarka 0 8

JN0045 Jiří Glaser, Smržovka 0 8

JN0333 Jan Hanus, Desná 0 8

JN0413 Karel Kotyk, Jablonec 0 8

JN0431 Jan Lochman, Liberec 0 8

JN0444 Láďa Mikula ml., Plavy 0 8

JN0442 Stanislav Oplt, Jablonec 0 8

JN0022 Zdeňka Tomšová, Haratice 0 8

JN0409 Pavel Turzyniak, Camel 0 8

JN0422 Jan Vingl, Sokolka 0 8

389. místo

JN0450 Michal Dembický, Plavy 8 7

JN0289 Jindra Ducháček, Sokolka 5 7

JN0441 Petr Pešta, Camel 5 7

JN0405 Milan Krištof, Sokolka 2 7

JN0440 Kačka Pelcová, Camel 2 7

JN0400 Marta Zelená, Sokolka 2 7

JN0432 Míra Plch, Plavy -4 7

396. místo

JN0399 Emil Zátopek, Sokolka 5 6

JN0398 Jarda Beneš, Sokolka 0 6

JN0393 Sportbar Camel, Camel 0 6

JN0376 Jaroslav Dítě, Jablonec 0 6

JN0238 Miroslava Gernatová, Železný Brod 0 6

JN0158 Pačesovi Pačesovi, Camel 0 6

JN0374 Anča Peukartová, Budvarka 0 6

JN0392 Velbloudi Velbloudi, Camel 0 6

JN0368 Pavel Vít, Nová Ves 0 6

JN0161 Leoš Krykorka, Smržovka -4 6

406. místo

JN0448 Jan Cicko, Plavy 0 5

JN0443 Julie Hujerová, Dřevěnka 0 5

JN0410 Míša Křapková, Camel 0 5

JN0434 Franta Kubín, Plavy 0 5

JN0425 Vilda Střídačka, Sokolka 0 5

JN0411 Denisa Turzyniaková, Camel 0 5

JN0260 Pavel Zenge, Janov 0 5

413. místo

JN0209 Věra Brožová, Budvarka 2 4

JN0021 Blanka Němcová, Plavy 0 4

415. místo

JN0127 Marie Vrbatová, Huť 5 3

JN0129 Radka Vítová, Huť 2 3

JN0299 Vladimír Bočok, Frydštejn 0 3

JN0292 Karel Lajna, Sokolka 0 3

JN0175 Vladimír Doubravský, Camel -1 3

420. místo

JN0186 Karel Novák, Camel 8 2

JN0461 Aleš Hnídek, Dřevěnka 2 2

JN0213 Vladimír Bartál, Budvarka 0 2

JN0453 Tomáš Bartel, Smržovka 0 2

JN0406 Libor Dressler, Smržovka 0 2

JN0110 Miroslav Hartig, Jablonec 0 2

JN0449 Otto Jíně, Plavy 0 2

JN0072 Michal Křemen, Desná 0 2

JN0004 Tomáš Lorenc, Tanvald 0 2

JN0458 Jiří Mašuta, Budvarka 0 2

JN0423 Servác Síť, Sokolka 0 2

JN0297 František Čapák, Sokolka -4 2

432. místo

JN0439 Klára Čechová, Camel 5 1

JN0345 Pavel Bína, Jablonec 0 1

JN0331 Petr Doležal, Budvarka 0 1

435. místo

JN0403 Karel Karel, Sokolka 5 0

JN0237 Jaroslav Gernat, Železný Brod 0 0

JN0019 Štefan Šelep, Plavy 0 0

438. místo

JN0199 Milan Klečal, Hodkovice 0 -1

JN0005 Ivan Lorenc, Tanvald 0 -1

JN0018 Zdeňka Lorencová, Tanvald 0 -1

JN0170 Jan Maruška, Jablonec 0 -1

JN0187 Pavla Nováková, Camel 0 -1

JN0184 Koni Nováková, Camel 0 -1

JN0185 Adina Poláková, Camel 0 -1

JN0404 Marcel Zíma, Sokolka -1 -1

446. místo

JN0296 Jaroslav Bodlo, Sokolka 0 -2

JN0362 Anna Novotná, Jbc 0 -2

448. místo

JN0325 Petr Banický st., Budvarka 0 -3

JN0352 SK Camel, Jbc 0 -3

JN0140 Lenka Lammelová, Jablonec 0 -3

JN0138 Iveta Schauerová, Rychnov 0 -3

JN0283 Vlasil Sudety, Budvarka 0 -3

453. místo

JN0456 Petr Čech, Budvarka 0 -4

JN0457 Didier Drogba, Budvarka 0 -4

JN0169 Miloš Hladík, Jablonec 0 -4

JN0183 Ivča Nováková, Camel 0 -4

JN0424 Petr Pentle, Sokolka 0 -4

JN0455 Mirka Slabihoudková, Budvarka 0 -4

JN0454 Vlasta Straková, Budvarka 0 -4

JN0128 Jakub Vít, Huť 0 -4

JN0291 Martina Síťová, Sokolka -1 -4

462. místo

JN0337 Jan Skalický, Jablonec 0 -5

463. místo

JN0293 Jaromíra Praporková, Sokolka -7 -12

464. místo

JN0288 Michal Martínek, Sokolka -4 -14

7.5.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘ, - mzda od 15 000 Kč - 20 000 Kč (záleží na zkušenostech a dovenostech, praxi), Hlásit se telefonicky.. Pracoviště: Petr brabec, 468 12 Bedřichov. Informace: Petr Brabec, +420 602 426 723. Služby - Služby Ostatní služby 22 000 Kč Pracovníci heren (kromě krupiérů) Obsluha casina. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Obsluha casina, Kontakt telefonicky, nebo emailem v době od 8:00-19:00 hod.. Pracoviště: Power, a.s.- casino, Dolní náměstí, č.p. 642, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Gabriela Rajchlová, +420 739 645 739. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující, , Požadujeme:, • Vzdělání – všeobecná sestra, pracující bez odborného dohledu, • Znalost problematiky v oboru, zkušenosti s cílovou skupinou seniorů, • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, • Pozitivní a aktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně, • Psychická odolnost, • Dobrá znalost práce na PC, • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost, Hlavní náplň práce:, , • Zodpovědnost za chod daného úseku, • Dohlížení na kvalitu poskytované sociální služby, • Organizační zajištění služby (znalost IS CYGNUS výhodou), • Přímá péče s uživateli služby, • Spolupráce s ostatními úseky organizace, • Práce na vytváření Standardů kvality v sociálních službách, • Tvorba a zavádění systému kvality na daném úseku, , Nabízíme:, • práci na HPP (platové ohodnocení dle započitatelné praxe, po zapracování další platové složky), • práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny – denní, noční, • pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, Nástup možný ihned nebo dle dohody., , Vaše nabídky s životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdovy.ucetni@dd-jablonec.cz, popřípadě doručte osobně na adresu Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Pracoviště: Domov důchodců jablonecké paseky, příspěvková organizace, Vítězslava Nezvala, č.p. 87, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Informace: Pavlína Stolínová, +420 778 538 290. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 13 500 Kč Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: §92 krátkodobé zaměstnání, Hlásit se na e-mail: druzstvo.stella@centrum.cz. Pracoviště: Družstvo stella - galvanotechna, Západní, č.p. 71, 466 06 Jablonec nad Nisou 6. Informace: Ivan Kukulnyk, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj a ne jinak to bylo tentokrát.
15

FOTO: Hokejové zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT