Český Dub, Semily/ Vrchol turnaje OFS Cup 2008 se odehrál v úterý na umělé trávě v Českém Dubu.
Semily – Český Dub 1:2 (0:0) na penalty 1:2 Na umělé trávě v Dubu se hrál oboustranně kvalitní fotbal, který byl skutečným vyvrcholením turnaje. Domácí měli celou řadu gólových příležitostí, ale nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější. Také soupeř zahrozil, přesto to na šance vyznělo 7:2. V rychlém duelu se přesto do vedení dostali hosté, kteří v 62. minutě byli přesní zásluhou Havla. Za osm minut bylo srovnáno, když se trefil Bernát po přihrávce Ševčíka. Další góly nepřišly, takže se rozhodovalo ze značky pokutového kopu. Zatímco u hostů nebyli úspěšní Řípa a Brož, u domácích propásl šanci Uram. Za Dub pak přesně cílili Bulíř a Bernát, za Semily Havel.
„Ve finále byl k vidění kvalitní a kombinační fotbal, se kterým byli spokojeni všichni aktéři, ale i domácí příznivci. Bylo to důstojné ukončení turnaje,“ uvedl po utkání vedoucí Semil Lumír Salač.
Rozhodčí: Bohatý. Branka Semil: 71. Havel. Penaltu Semil proměnil Havel, neproměnili Brož a Řípa.
Semily: Sedláček – Mazánek, Řípa, Hendrych, Kočí – Brett, Brož, Klazar, Aubrecht – Havel, Vrchovský. Střídali: Janata, Coufal L., Doubek. Č. Dub: Kubsch – Regenermel, Uram, Lanc, Hlava – Vávra, Suchomel, Vlach, Bernát – Jíra, Novák. Střídali: Bulíř, Ševčík, Kobachidze, Trita. ⋌ (end, lp, ci)