Ve sportovní hale v Mohelnici byly rozdány poslední mistrovské tituly a medaile této kategorie a této sezony. Do závěrečných bojů o medaile zasáhli čtyři svěřenci manželů Šťastných a završili tak úspěšnou sezonu žactva našeho klubu.
Ve váze do 46 kg Ondřej Sehnoutka obsadil vynikající páté místo, když prohrál rozhodující zápas o bronzovou medaili. Rovněž o něco těžší Ondrův kolega Ivan Ivanka (váha 73 kg), který nejen svojí vahou, ale i pěkným judem dohání svého otce (nejtěžší váha jabloneckého prvoligového družstva mužů) prohrál svůj zápas o bronz a obsadil rovněž nádherné páté místo v České republice.
Na stupních vítězů ale měl Judo klub své zastoupení. A to ve váze do 55 kg. Jiří Šťastný vybojoval stříbrnou medaili a ve váze do 66 kg Miroslav Jakubík prohrál rovněž až ve finále a obsadil tak v konečném součtu druhé místo.
„Výsledky potvrdily, že naši žáci jsou absolutní špičkou českého juda. Za to je třeba poděkovat všem, i těm, na které mistrovské medaile teprve čekají, protože to je parta, která táhne za jeden provaz,“ řekl evidentně spokojený prezident jabloneckého Judo klubu Pavel Hořejší.