BASKETBAL:
Východočeská liga žen: Sobota 15 hodin: Bižuterie Jablonec – BC Hořice, neděle 12.30 hodin: Bižuterie Jablonec – Slovan Přelouč, hraje se v hale ISŠ bižuterní v Jablonci.

FOTBAL:
Gambrinus liga: Neděle 15 hodin: FK BAUMIT Jablonec – FK Teplice, Chance aréna v Jablonci.
Pohár ČMFS, 4. kolo: Středa 17 hodin: FK BAUMIT Jablonec – FC Tescoma Zlín.
Česká fotbalová liga: Sobota 10.15 hodin: FK BAUMIT Jablonec B – SK Dynamo České Budějovice B, hřiště Mšeno Jablonec.
Česká divize staršího dorostu, skupina C: Neděle 10.15 hodin: FK BAUMIT Jablonec B – FK Čáslav, UMT Mšeno Jablonec.
Česká divize mladšího dorostu, skupina C: Neděle 12.30 hodin: FK BAUMIT Jablonec D – FK Čáslav, UMT Mšeno Jablonec.
Česká liga starších žáků: Pátek 13 hodin: FK BAUMIT Jablonec A – FK Teplice, UMT Mšeno Jablonec.
Česká liga mladších žáků: Pátek 14.45 hodin: FK BAUMIT Jablonec A – FK Teplice, UMT Mšeno Jablonec.
Krajský přebor: Sobota 14.30 hodin: FC Pěnčín A – Hrádek n. N., ŽBS Železný Brod A – Semily.
I. A třída: Sobota 14.30 hodin: Jiskra Mšeno A – SK Hlavice B, FK Velké Hamry A – Stráž n. N.
I. B třída východ: Sobota 14.30 hodin: Sokol Zásada A – Víchová, Sokol Držkov A – Horní Branná, neděle 14.30 hodin: ŽBS Železný Brod B – Malá Skála A.
Krajský přebor staršího dorostu: Sobota 9.30 hodin: FK Velké Hamry – Lomnice (UMT Desná), 16 hodin: Sokol Kokonín – Jiskra Mšeno (UMT Mšeno Jablonec).
Krajský přebor mladšího dorostu: Sobota 11.45 hodin: FK Velké Hamry – Lomnice (UMT Desná), 18:15 hodin: VTJ Rapid – Jiskra Mšeno (UMT Mšeno Jablonec).
I. A třída východ: Sobota 10 hodin: FC Pěnčín – Studenec, FK Lučany – Sokol Zásada, neděle 10 hodin: Spartak Rychnov – Víchová.
Okresní přebor II. třídy, 11. kolo: Sobota 14.30 hodin: Jiskra Harrachov – Viktorie Janov, Sokol Maršovice – Spartak Smržovka, Vesko Nová Ves – FC Pěnčín B, Jiskra Tanvald – Sokol Rádlo, Spartak Rychnov – Camel Jablonec, Slavoj Kořenov – FK Velké Hamry B. Úterý 14 hodin: FK Velké Hamry B – Camel Jablonec, Sokol Rádlo – Jiskra Harrachov.
Okresní soutěž III. třídy, 11. kolo: Sobota 10.15 hodin: Sokol Držkov B – Sokol Plavy B, 13.30 hodin: Albrechtice / Jiřetín – SK Hodkovice B, 14.30 hodin: Jiskra Josefův Důl – SK Malá Skála B, Sokol Radčice – Sokol Kokonín B. Neděle 14.30 hodin: TJ Roma Jablonec – Sokol Jistebsko.
Okresní přebor starších žáků: Sobota 10.30 hodin: SK Hodkovice – Jiskra Tanvald.
Okresní přebor mladších žáků, 10. kolo: Sobota 10.30 hodin: Spartak Rychnov – Jiskra Mšeno, 12 hodin: Spartak Smržovka – Sokol Rádlo, 14 hodin: BAUMIT Jablonec – FC Atax Jenišovice (UMT Mozartova).
Turnaj v mikrokopané: Neděle 10 hodin: FC Pěnčín pořádá na travnatém hřišti poslední turnaj v mikrokopané v letošním roce.

FUTSAL:
Krajský přebor: Pátek 20.45 hodin: Alfa B – Démoni, MSH Jablonec.

HÁZENÁ:
II. liga mužů: Sobota 17 hodin: ELP Jablonec – Handball Žatec.

HOKEJ:
2. liga mužů: Sobota 18 hodin: HC Vlci Jablonec – HC Tábor
Liga juniorů: Pátek 17.45 hodin: HC Vlci Jablonec – HC Děčín.
Liga dorostenců: Neděle 10 hodin: HC Vlci Jablonec – HC Ústí nad Labem.

KARATE:
Seminář: Sobota 10 hodin: Sdružení přátel asijských bojových umění Bonsai Zásada pořádá v sobotu v tělocvičně Základní školy v Zásadě seminář karate. Instruktorem akce je Sensei Vladimír Tomi (5. dan karate SKI). Obsahem semináře jsou základy karate Ju.Jitsu a sebeobrana. Prezentace účastníků od 9.30 hodin.

PŘESPOLNÍ BĚH:
Janovských 11 a 19 km, 33. ročník: Sobota 10 hodin: TJ Sokol Janov pořádá třiatřicátý ročník tradičního přespolního běhu a pochodů Janovských 11 a 19 km. Závod na 11 a 19 km je vypsán pro kategorie mužů a žen. Pro dorost je určena trasa v délce 11 km. Součásti závodu je pochod po trati závodu. Trať: 11 km a 19 km jsou společné až na Severák, kde 19 km odbočuje doprava na Královku. 11 km: Sokolovna, koupaliště Janov nad Nisou, Jindřichov – vodárna, tobogán, Bramberk, Maxov – U Toníčka, Směr Karlov, doleva, Slovanka, Severák – rovně, Janov nad Nisou – sokolovna. 19 km: Sokolovna, koupaliště Janov nad Nisou, Jindřichov – vodárna, tobogán, Bramberk, Maxov – U Toníčka, Směr Karlov, U Hnoje doleva, Slovanka, Severák odbočit doprava, Kaplička, Královka, Bedřichov, sedlo Maliníku, před Weberovou chatou doleva, Hašlerka, Hraničná, Janov samoobsluha, Janov u pošty, Janov sokolovna.

VOLEJBAL:
II. liga muži: Sobota 10 a 13 hodin: ŽBS Železný Brod – Prosek (sportovní hala Železný Brod).
Krajský přebor žen: Sobota 10 a 13 hodin: TJ Bižuterie Jablonec – Lokomotiva Liberec (MSH Jablonec), neděle 10 a 13 hodin: SKP Jablonex Jablonec – TJ Spartak Rokytnice (Městská sportovní hala Jablonec).