BASKETBAL:
Turnaj mladších žákyň o Žákovskou ligu: Sobota v 8 hodin: Bižuterie – Brandýs n. L., 10.45: Brandýs n. L. – Litoměřice, 15.15: Bižuterie – Litoměřice, hraje se v hale IŠŠ bižuterní.
II. liga ženy: Sobota ve 13 hodin: Bižuterie – Slavoj Tachov, neděle v 10 hodin: Bižuterie – BaK Plzeň, hraje se v hale IŠŠ bižuterní.
Český pohár žen: Pondělí v 10 hodin: Bižuterie – BC Benešov – hraje se v hale IŠŠ bižuterní.

FOTBAL:
Krajský přebor, 7. kolo: Sobota 16.30 hodin: TJ Desná – FKP Turnov B, FC Pěnčín A – VTJ Rapid Liberec.
I. A třída, 7. kolo: Sobota 16.30 hodin: FK Lučany A – Lomnice, Velké Hamry – Heřmanice.
I. B třída východ, 7. kolo: Sobota 16.30 hodin: Malá Skála A – Atax Jenišovice, Sokol Držkov – Sokol Doubí, Sokol Zásada – Rovensko, Sokol Plavy – Mírová, neděle 14.30 hodin: Jiskra Mšeno B – Víchová, 16.30 hodin: Sokol Maršovice – Studenec.
Krajský přebor st. dorostu: Neděle 10 hodin: Velké Hamry – Cvikov.
I. A třída východ: Sobota 10 hodin: Zásada – Rychnov.
KP st. a ml. žáků: Sobota 10 a 11.45 hodin FK BAUMIT – FKP Turnov (hřiště Mšeno).
I. A třída žáků východ: Sobota 10 hodin: Železný Brod – Sedmihorky (hř. Rychnov), neděle 10 hodin: Mšeno – Č. Dub.
Okresní přebor Autoškola Čičmanec, 7. kolo: Sobota 16.30 hodin: Spartak Rychnov – Sokol Rádlo, Sokol Kokonín A – Slavoj Kořenov, Jiskra Josefův Důl – FK Velké Hamry B, Viktorie Janov – Jiskra Harrachov, Jiskra Tanvald – Spartak Smržovka, neděle 10.30 hodin: FC Pěnčín B – Železný Brod B, 16 hodin: FK Lučany B – SK Hodkovice B, 3. kolo: pondělí 15 hodin: Jiskra Josefův Důl – Jiskra Harrachov, 1. kolo: pondělí 16.30 hodin: Jiskra Tanvald – Sokol Rádlo.
Tipsport okresní pohár, semifinále: Úterý 16.30 hodin: FK Lučany B – Sokol Kokonín A, středa 16.30 hodin: SK Hodkovice A – Jiskra Harrachov, partnerem poháru je fa Gastep, mediálním partnerem Jablonecký Deník.
Okresní soutěž III. třídy, 6. kolo: Sobota 16.30 hodin: Jistebsko – Radčice (UMT Ž. Brod), Albrechtice – Držkov B, Camel Jablonec – Roma Jablonec (UMT Břízky), Nová Ves – Plavy B, neděle 16.30 hodin: Kokonína B – Zásada B, Jenišovice B – Hodkovice B.
Okresní přebor starších žáků: Neděle 10 hodin: FK Lučany – SK Hodkovice, 10.30 hodin: Smržovka – Pěnčín.
Okresní přebor mladších žáků: Sobota 10 hodin: Držkov – Tanvald, 10.30 hodin: Smržovka – Mšeno, 14 hodin: Rychnov – Rádlo, 14.15 hodin: Železný Brod – Hodkovice, neděle 10.30 hodin: Plavy – Jenišovice, pondělí 10.30 hodin: Rádlo – Jenišovice.
Turnaj v mikro kopané: Sobota 9 hodin: FK Lučany pořádá ve sportovním areálu Krojčenk fotbalový turnaj mikrožáků.

HÁZENÁ:
Severočeská liga mužů: Neděle 11 hodin: ELP Jablonec B – Žatec, hřiště Paseky.
Severočeská liga mladších žáků: Neděle 13 hodin: ELP Jablonec – Žatec, hřiště Paseky.
Severočeská liga starších žáků: Neděle 14.30 hodin: ELP Jablonec – Loko Louny, hřiště Paseky.

HOKEJ:
Liga juniorů: Pátek v 17.45 hodin: HC Vlci – Kobra Praha, MZS Jablonec.
II. liga mužů: sobota v 18 hodin: HC Vlci – Stadion Litoměřice, MZS Jablonec.

JUDO:
Sobota: 11 hodin. Judo klub Jablonec pořádá na kurtu číslo 4 v Městské sportovní hale v Jablonci 3. kolo dorostenecké ligy.

VOLEJBAL:
I. liga mužů: Pátek v 19 hodin: Bižuterie – VSK Staré Město hraje se v Městské hale Jablonec, sobota v 18 hodin: Bižuterie – Tatran Poštorná hraje se v hale IŠŠ bižuterní v Jablonci.