BĚH:
Běhej lesy – Jizerská
po tratích legendární Jizerské 50, start z lyžařského stadionu v Bedřichově. Délky tratí: 11 či 22 nebo ultramaratonských 50 km. Místo: Bedřichov, Jizerské hory, Liberecký kraj. Registrace od 7 hod., start na 50 km v 8,30, postupně další kategorie.


HOKEJ:
HC Vlci Jablonec U13 – HC Buldoci Neratovice, 11 hod., přátelské, Městský zimní stadion
HC Vlci Jablonec U15 – HC Buldoci Neratovice, 13,30 hod., přátelské, Městský ZS
HC Vlci Jablonec U17 – HC Lomnice nad Popelkou, 16 hod., přátelské, Městský ZS

FOTBAL:
ČFL: FK Jablonec B – TJ Jiskra Ústí n.O.,10,15 hod., stadion Břízky
DIVIZE: TJ Velké Hamry A – FC Hlinsko, 10,15 hod., stadion Velké Hamry
KRAJSKÝ PŘEBOR: TJ Desná – SK Skalice, 17 hod., stadion Desná; FK Jiskra Mšeno-Jablonec – FK Stráž p.R., 17 hod.
I. A. TŘÍDA: TJ Velké Hamry B – TJ Sokol Doubí, 14 hod., stadion Velké Hamry; FC Pěnčín – FC Lomnice n.P. , 15 hod., hřiště Pěnčín
I. B TŘÍDA: TJ Lučany – SK Semily, I.B třída, 17 hod., hřiště Lučany;
OKRESNÍ PŘEBOR: FK KOVO – Jiskra Tanvald, 10,15 hod, hřiště Rádlo; SK Zásada – Sokol Držkov, 14 hod., hřiště Zásada; Sokol Radčice – Sokol Jenišovice B, 17 hod., hřiště Radčice; TJ Josefův Důl – SK Hodkovice, 17 hod., hřiště Josefův Důl
OKRESNÍ SOUTĚŽ: TJ Nová Ves – Sokol Plavy B, 17 hod., hřiště Nová Ves; Slavoj Kořenov – Spartak Smržovka B, 17 hod., hřiště Kořenov

TANEC:
Otevřené mistrovství ČR České asociace tance „CZECH DANCE CHAMPION SHIP“
– Artistic dance, Urban street , Pop dance, od 9 – 22 hod, městská sportovní hala u přehrady, vstupné 190,- Kč.


NEDĚLE 30. SRPNA:

HOKEJ:
HC Vlci Jablonec U20 – HC Lomnice nad Popelkou, přátelské přípravné, 15,15 hod., Městský zimní stadion

FOTBAL:
I. B TŘÍDA: TJ Spartak Smržovka – TJ Sokol Plavy, 17 hod., hřiště Smržovka; FK Železný Brod B – FK Jiskra Mšeno B, 16 hod., stadion Železný Brod
OKRESNÍ PŘEBOR: Sokol Kokonín – SK Malá Skála, 17 hod., hřiště Malá Skála
OKRESNÍ SOUTĚŽ: TJ Lučany B – FK Jiskra Mšeno C, 14 hod., hřiště Lučany .

TANEC:
Otevřené mistrovství ČR České asociace tance „ CZECH DANCE CHAMPION SHIP“
– Artistic dance, Urban street, Pop dance aj. ,od 9 – 22 hod., městská sportovní hala u