SOBOTA 5. ZÁŘÍ:
Běh:

Běhá celé Rádlo, u kiosku na Milířích, už 8. ročník, začátek ve 14 h.


Cyklistika:
MTB Jizerský sprint – 10 hod., Kořenov – Horní Polubný, start u penzionu Sokolovna, tratě 3, 9, 30 km, kategorie děti, junioři, ženy, muži + E biky. Otevřený závod.


Fotbal
Krajský přebor:
FK Železný Brod – TJ Jiskra Višňová, 17 hod., stadion Železný Brod


I.A třída:
TJ Sokol Jenišovice – FK Hejnice, 17 hod., hřiště Jenišovice; TJ Velké Hamry B – TJ Sokol Pěnčín, 17 hod., stadion Velké Hamry


I.B třída:
TJ Albrechtice – SK Studenec, 16 hod., hřiště Albrechtice; Sokol Plavy – TJ Lučany, 17 hod., hřiště Plavy; Spartak Rychnov – TJ Sokol Horní Branná, 17 hod. , hřiště Rychnov


Okresní přebor:
Jiskra Mšeno B – TJ Josefův Důl, 17 hod., UMT Břízky; Sokol Držkov B – Sokol Radčice, 17 hod., hřiště Držkov


Hokej:
HC Vlci U 17 – HC Děčín, přípravné utkání, 16,30 hod., městský zimní stadion


Lodní modely:
Jablonecká kotva – veřejná soutěž lodních modelářů, koupaliště Novoveská ulice, od 9 – 16 hod.


Lyže:
Prassalopet -20. ročník běhu na klasických lyžích a v zimním oblečení okolo jablonecké přehrady. Jablonecká přehrada, 14 hodin.


NEDĚLE 6. ZÁŘÍ:
Fotbal:
I.B třída:
TJ Sokol Držkov – TJ Sokol Jablonec n.J., 17 hod., hřiště Držkov; Jiskra Harrachov – FK Přepeře B, 17 hod., hřiště Harrachov


Okresní přebor:
Jiskra Tanvald – Sokol Kokonín, 14 hod., hřiště Tanvald; Sokol Jenišovice B – FK KOVO, 17 hod., hřiště Jenišovice; SK Malá Skála – FK Železný Brod B, 17 hod., hřiště Malá Skála


Okresní soutěž:
Sokol Plavy B – Slavoj Kořenov, 16 hod., hřiště Plavy; Jiskra Mšeno C – TJ Nová Ves, 17 hod., UMT Břízky; Spartak Smržovka B – TJ Lučany B, 17 hod., hřiště Smržovka


Lodní modely:
49. Modrá stuha – veřejná soutěž lodních modelářů, 9 – 15 hod., Novoveská ulice

JABLONECKÁ NEDĚLE:
Všesportovní aktivity, mnoho sportů na jednom místě – parkoviště u Městské sportovní haly a bazénu , od 14 – 18 hodin.

PONDĚLÍ 7. ZÁŘÍ :
Judo:
Nábor dětí v nově otevřené judistické hale v areálu Střelnice, od 16,30 hod., děti již od ročníku narození 2015



PRAVIDELNÉ CVIČENÍ PRO VEŘEJNOST PO CELÝ TÝDEN: 

1. TĚLOCVIČNA ZŠ NA ŠUMAVĚ

pondělí: 18 – 19 h. BODY BUILDING - středně rychlé posilování celého těla s náčiním i bez (Dáša)

úterý: 19 – 20 h. ZUMBA -  prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců (Veronika)

středa: 19 – 20 h. DANCE MIX - v rytmu salsy, latinských a jiných tanců si taky lehce zaposilujete (Marcela)

čtvrtek: 18 – 19 h. P CLASS – posilování problémových partií hýždí, břicha a nohou (Dáša)

2. MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA CORNY U PŘEHRADY

pondělí: 19 – 20 h. CALANETIKA - středně rychlé, cílené protahování a posilování svalů (Lenka)

úterý: 18 – 19 h. POWER JOGA – spojení jógy s aerobními prvky, zpevnění těla při správném dýchání (Lenka), 19 – 20 h. PILATES - posílení všech svalových skupin a získání flexibility (Lenka)

středa: 19 – 20 h. CALANETIKA (Lenka)

TENTO ROZVRH PLATÍ OD 7. ZÁŘÍ 2020, VSTUPNÉ 50,- Kč

rezervace není nutná, permanentky za 800 Kč na 20 lekcí