FOTBAL:
Palén cup 2008: Sobota 9 hodin: FK Lučany pořádá ve sportovním areálu Krojčenk tradiční fotbalový turnaj Palén cup 2008. Do letošního ročníku se dosud přihlásilo devět týmů. Obhajovat loňské prvenství budou Trenéři FK Jablonec. Dalšími účastníky jsou Lučany A, Lučany B, Viktorie Janov, Vasas Jablonec (hráči Mšena a Velkých Hamrů), FC Probluz (čtvrť Hradce Králové), Jablonecký Deník, FC Bukurešť a Ilja team. Turnaj začíná v 9 hodin a hrát se bude systémem každý s každým 14 minut. Hraje se na šířku 6 + 1 hráč.

Štít Albrechtic, 35. ročník: Sobota 9 hodin: Albrechtice v Jizerských horách se stanou místem konání 35. ročníku fotbalového turnaje Štít Albrechtic 2008. Turnaj se koná pod patronací starosty Albrechtic v Jizerských horách Jaroslava Zemana. Hraje se ve dvou skupinách, a to na hřišti v Albrechticích a v Desné. V Albrechticích se odehraje skupina A za účasti týmů: Albrechtice u Českého Těšína - hrají KP, Albrechtice nad Vltavou 1. A tř., Lesní Albrechtice OP, Albrechtice v J. h. OP. Na hřišti v Desné hrají: Město Albrechtice - divize, Albrechtice nad Orlicí OP, Albrechtice u Lanškrouna OP, Velké Albrechtice OP. V 15 hodin se hraje zápas o třetí místo, v 17 hodin je na pořadu finále. Poslední dva zápasy se hrají v Albrechticích.

Memoriál Jaroslava Kouby a Jaroslava Hartla: Sobota 9.30 hodin: Sokol Rádlo pořádá tradiční fotbalový turnaj Memoriál Jaroslava Kouby a Jaroslava Hartla za účasti čtyř týmů mužů a třech žáků. O prvenství se střetnou celky Sokol Kokonín, Sokol Rádlo, Jeřmanice/Dlouhý Most a SG Rádlo. V rámci turnaje je vložený miniturnaj žáků, jehož se zúčastní Rádlo, Lučany a 5. ZŠ Žižkov.

Memoriál Petra Mikeze: Sobota 9.30 hodin: SK Malá Skála pořádá další ročník fotbalového turnaje Memoriál Petra Mikeze. Turnaj se hraje v počtu 6 + 1 hráč v poli. Přihlášeny jsou čtyři týmy Malá Skála, Železný Brod, tým z okolí Mladé Boleslavi a v jednání je další celek.

Hokr (Viaflex) cup 2008: Sobota 9.30 hodin: Čestmír Houžvička a Atax Jenišovice pořádají v sobotu na hřišti v Jenišovicích fotbalový turnaj Hokr cup 2008: Klání se hraje v počtu 5 + 1 hráč za účasti týmů: Hokr (Viaflex) Jablonec n. N., Dopravní policie Libereckého kraje, Quo New s.r.o. Benešov, Carlos Mšeno, Viktoria Play and Comp Liberec, Atax Jenišovice, Mšeno team.

SANĚ:
Mistrovství České republiky žáků na kolečkových saních: Pátek 10 hodin: Tělovýchovná jednota Saně Smržovka z pověření Českomoravské sáňkařské asociace pořádá na betonové dráze na Smržovce Mistrovství České republiky žáků v jízdě na kolečkových saních.
O pohár starosty města Smržovka: Sobota a neděle 9 hodin: TJ Saně Smržovka z pověření Českomoravské sáňkařské asociace pořádá na betonové dráze na Smržovce dvoudenní závod na kolečkových saních – O pohár starosty města Smržovky.