„Vezl jsem sedm závodníků, ti přivezli čtyři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile,“ vyjmenoval umístění borců trenér Alois Škeřík. Dobrý dojem nechal za sebou Petr Horkavý, který měl dva zápasy v disciplíně lowkick -75 kg. „Bohužel, oba prohrál nejtěsnějším možným rozdílem 2:1 na body, oba tyto duely patřily mezi nejhezčí podívanou dne, neboť Petr udával celou dobu vysoké tempo, a tak bylo opravdu na co koukat,“ pochválil borce kouč. Jiří Kletečka se neprobojoval do finále taktéž 2:1 na body přes 117 kg Hermana.
Nejmladší zástupce mužského pohlaví Petr Štrait prohrál v semifinále s Bambuchem, ale v boji o třetí místo porazil Kopřivu a přivezl si domů první svůj bronz. Další úspěšný závodník Tomáš Ducháček startoval ve fullcontactu - 75 kg, ten se probojoval do finále přes Sedláka a ve finále se potkal z oddílovým kolegou Janem Fendrichem. Nedali si ani vteřinu zadarmo a na body zvítězil Honza a na Tomáše zbylo stříbro. „Fendrich boxoval i disciplínu lowkick, v té podával podstatně lepší výkony a zaslouženě vyhrál jak nad Gustym, tak ve finále nad Ryškou, toho roundkickem (kop na žebra) uklidil už v prvním kole,“ sdělil dále Škeřík.
Za ženy nastoupila Martina Müllerová ke své premiéře ve fullu - 63 kg proti olomoucké Hudcové a hned vyhrála 3:0 na body, přivezla zlatou. Poslední zástupkyní byla desetiletá Lucie Pozdníčková, která nastoupila ve váze do 35 kg rovnou do finále, kde porazila Šmerovou z Olomouce. „Pro mladou závodnici je to první zlato v kariéře,“ říká spokojený trenér.