Florbalová mládež z Koberov pokračovala v sezóně dalšími zápasy. A jak uvedl šéftrenér Tomáš Fabián, byla to doslova krasojízda.


VYZVALI PĚT SOUPEŘŮ
V Liberci mladší žáci v Hale míčových sportů vyzvali domácí FBC Libererec, TJ Turnov, FBC Šluknovsko Česká Lípa a SC Semily.
Koberovští v prvním utkání liberecký tým zcela přehráli jasným výsledkem. Následný vyrovnaný zápas s Turnovem též dovedli k vítězství. Do třetího duelu kob erovská družina vešla bojovně. A ač soupeře v osobních soubojích přehrávala, konečný stav byl remízový.
V posledním utkání bojovní Koberováci vlétli na semilského soka a už v první polovině rozhodli o osudu zápasu. V druhé polovině soupeř přidal. A na ovečkách Lukáše Hlavy se právě v těchto fázích zápasu začala podepisovat únava. Ale Natali Drobná skvělými zákroky koberovskou svatyni ubránila. Trenér po turnaji sdělil: ,,Z koberovské hry mám ohromnou radost. I když hrajeme hlavně pro radost a pro zábavu, je také fajn, že jsme už třináct zápasů nepocítili porážku. Děkujeme fanouškům za neustálou podporu.“


JAKO NŮŽ MÁSLEM…
Tomáš Fabián, šéftrenér, okomentoval výkon Koberovských slovy: „Byl jsem z jejich výkonu nadšený. A to mezi mladšími žáky byli taky dva věkově mladší, tedy elévové. Naši procházeli přes protihráče jako nůž máslem . A to je velmi důležité, to hráčské sebevědomí a nebojácnost.