Tentokráte startoval rekordní počet devíti desetičlenných družstev a přihlíželo mnoho diváků. Ty přilákal především start olympijské vítězky, mistryně světa a světové rekordmanky v hodu oštěpem, jablonecké rodačky, Barbory Špotákové, závodící kapitánky družstva Beercelona.

Tradičním organizátorem desetiboje byl oddílový rekordman v běhu na 400 metrů překážek Václav Novotný, ceny předával závodící předseda atletického oddílu, místostarosta města, Otakar Kypta.

Do desetiboje byly tentokráte zařazeny tyto disciplíny: běh na 100 m pětinožky čtyř závodníků, kopy na branku, štafeta 5 x jedno pivo, skok daleký dvojic, posunování krabiček lahví, zavěšenou v pase na 20 m, slalom s míčem, hod pingpongovým míčkem na dálku, běh pod překážkami, házení šipek na terč a štafeta 10 x 30 m s medicinbalem.

Celkovým vítězem se stalo Krakonošovo družstvo, které vyhrálo běh pětinožky na 100 m, pivní štafetu, skok třínožky do dálky a hod pingpongovým míčkem. Jumper team pak vyhrál střílení na branku, slalom s míčem a štafetu s medicinbalem.

Pořadí družstev: 1. Krakonošovo družstvo, vedené závodícím kapitánem Alešem Bobkem, 71 bodů, 2. Jumper team, vedený Janem Cikánem, 63,5 bodů, 3. Jeleni, vedení Martinem Jelínkem, 61 bodů, 4. Hroznopeklo team, vedený Zdeňkem Medlíkem, 56,5 bodů, 5. Šneci, vedení kapitánkou Petrou Šikolovou, 46,5 bodů, 6. Pivní klub Beercelona, v čele se závodící kapitánkou Bárou Špotákovou, 43 bodů, 7. Robby Bubble team, vedený kapitánem Vaškem Havlem, 42 bodů, 8. Mladí vícebojaři, vedení Mirkem Ruckým, 38 bodů, 9. Irské sestry, v čele se závodící kapitánkou Šárkou Preislerovou 22,5 bodů.