Turnaje na velkém stole se zúčastnily více jak tři desítky hráčů. O postup do hlavní soutěže tak hráči bojovali v předkvalifikaci a kvalifikaci a do hlavní soutěže postoupilo šestnáct borců, mezi nimiž byli tři domácí hráči Josef Tichák, Jan Hudák a Janis Ziogas. Ve čtyřech skupinách bojovali kulečníkáři o dvě postupová místa. Do nich se z Jablonečanů vešel pouze Josef Tichák, který skončil druhý ve skupině B, Janis Ziogas obsadil ve stejné skupině třetí místo, stejnou příčku, ale ve skupině A, obsadil Hudák.

Čtvrtfinále se hrálo vyřazovacím způsobem a úspěšnější ve svých duelech byli Ivo Gazdoš, Josef Tichák, Vladimír Stareček a Martin Boháč.
V následném semifinále porazil Josef Tichák Vladimíra Starečka 2:0 a Ivo Gazdoš Martina Boháče 2:1.

Samotné finále bylo vyvrcholením krásného čtyřdenního turnaje a vítězem druhé Grand Prix a celkovým vítězem této soutěže se stal Ivo Gazdoš. Jablonecký Josef Tichák skončil v Jablonci druhý v celkovém pořadí na 9. místě. „Prvního turnaje jsem se nezúčastnil. Tady jsem hrál, protože to bylo doma,“ řekl druhý muž klání Josef Tichák.

On, spolu s Janem Hudákem měli celý turnaj i organizačně nastarosti a všichni účastníci si jeho průběh pochvalovali. „Konečně se nám do Jablonce podařilo získat dva velké stoly. Má to dvě výhody, jednak zde můžeme pořádat turnaje a především, všichni tři můžeme hrát za svůj mateřský oddíl,“ sdělil dále Tichák.

Jablonecký hráč turnaj označil za vydařený i vzhledem k podmínkám, ve kterých herna Bižuterie je. Z druhého místa má radost. „Smutný nejsem, že jsem finále prohrál, i za druhé místo jsou body do hodnocení MČR, a ty jsem získal,“ usmíval se hráč.

Další dva zástupci Bižuterie na jabloneckém turnaji Jan Hudák a Janis Ziogas skončili na desátém a jedenáctém místě.

Další turnaj se v Jablonci koná 16. února, kdy bude Bižuterie hostit klání seriálu Mistrovství republiky – MČR v jednobandu na velkém stole.
Pořadí 2. Grand Prix v trojbandu: 1. Ivo Gazdoš (Billiard club Kimex Havířov), 2. Josef Tichák (Bižuterie), 3. Martin Boháč (TJ Billard Brno), 4. Vladimír Stareček (Billiard club Kimex Havířov), 5. Vlastislav Tauterman ml. (TJ Billard Club Ponětovice), 6. Marek Faus (Billiard Club Faus Brno). Celkové pořadí Grand Prix: 1. Ivo Gazdoš, 2. Martin Boháč, 3: Radek Novák, 9. Josef Tichák, 11. Jan Hudák, 22. Janis Ziogas.