VK Malá Skála – TJ Sokol Pardubice  3:0 (25,22,24)

Od samého začátku zápasu bylo jasné, že se diváci mohou těšit na kvalitní volejbalovou podívanou. Hráči z obou týmů se snažili dominovat na hřišti a získat kontrolu nad hrou. Pardubice předvedly svou sílu v útoku, avšak domácí tým neztrácel naději a držel se soupeřem krok. Klíčovým momentem zápasu se stal okamžik, kdy se Maloskalští začali zlepšovat v příjmu. Tato změna jim umožnila lépe organizovat útok a systematicky tlačit na obranu Pardubic. Po kvalitním příjmu podání následovala efektivní a dynamická útočná hra, která postupně převrátila průběh zápasu ve prospěch domácího týmu.

Kromě zlepšení v příjmu podání se hráči Malé Skály také zaměřili na servis, který se stal dalším klíčovým faktorem jejich úspěchu. Kvalitní servis způsobil soupeři potíže v příjmu a umožnil hráčům Malé Skály kontrolovat tempo hry a udržovat tlak na protivníka. Napětí na hřišti bylo cítit až do posledního setu, ale díky vytrvalosti a strategické hře si Skaláci dokázali udržet vedení a získat zasloužené vítězství. Jejich odhodlání a kolektivní duch přinesl domácímu publiku vzrušující volejbalový zážitek.

Sestava – Preisler, Bukovjan, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero Folprecht

Střídali – Novák, Zeman, Anděl

Malá Skála (zelení).
Další výhra volejbalistů Malé Skály. V zápasech s posledním brali pět bodů

VK Malá Skála – TJ Sokol Pardubice  3:0 (15,11,19)

Po úspěšném prvním zápase se domácí hráči rozhodli, že do druhého zápasu nastoupí s ještě větší chutí a odhodláním vyhrát. Jejich taktika zůstala stejná, tlačit na podání a mít kvalitní příjem, což umožní nahrávači Malé Skály, Patriku Preislerovi, diktovat tempo hry. Tlačit na podání se ukázalo jako klíčový prvek úspěchu v prvním zápase a proto se trenér domácího týmu Petr Preisler rozhodl tuto strategii ještě více zdůraznit. „Kvalitní servis může soupeře dostat pod tlak a zkomplikovat jim příjem, což otevírá prostor pro útočné akce a snadnější získávání bodů“, kladl na srdce svým svěřencům během předzápasové porady.

Důležitým prvkem úspěchu byl také kvalitní příjem, který umožňoval nahrávači plně využít své schopnosti a diktovat tempo hry. Patrik Preisler se stal klíčovým hráčem, který dokázal propojit obranu a útok týmu Malé Skály a vést je k úspěchu. Soustředění, odhodlání a kolektivní duch jsou hlavními pilíři úspěchu týmu Malé Skály. Každý hráč si je vědom své role a přispívá k celkovému úspěchu týmu. Jejich cíl je jasný – dosáhnout co nejlepších výsledků a ukázat svou sílu a talent v každém zápase. Druhý zápas proti týmu z Pardubic se stal dalším důkazem síly a determinace týmu Malé Skály. Jejich nezlomná vůle a touha po vítězství je hnací silou, která je posouvá stále vpřed. Pro fanoušky je tento tým nejen zdrojem vzrušení, ale také inspirací k vlastnímu úsilí a odhodlání. Malá Skála dokazuje, že volejbal není jen o individuálních schopnostech, ale také o týmové práci, strategii a nezdolné vůli. Jejich úspěch je odměnou za jejich tvrdou práci a obětavost na tréninku i na hřišti. A tato výhra je jen začátkem jejich cesty k dalším úspěchům a vítězstvím.

Sestava – Preisler, Anděl, Mařík, Zeman, Macháč, Kovář a libero Folprecht

Střídali – Novák, Pastuch, Bukovjan