Do Liberce se sjela družstva minižáků a minižákyň z celé České republiky, svého zástupce mělo také Německo v podobě družstva OSV Zittau.
Mladí jablonečtí házenkáři – svěřenci trenéra Františka Dědečka ml. obsadili konečné deváté místo. Dan Vrba z Liberec Handball se stal s 69 góly nejlepším střelcem turnaje, Pavlína Novotná z DHK Lokomotiva Liberec I. byla ve střelecké tabulce třetí s 56 brankami. Celkem se zúčastnilo 28 družstev, která nejprve bojovala ve čtyřech základních sedmičlenných skupinách, poté následovala nadstavbová část a nakonec zápasy o konečné umístění.

Základní skupina

ELP Jablonec n. N. - HBC Jičín B 10:3 - pohyblivá rezerva Jičína zlobila jen na začátku střetnutí, střelecky se prosadil Šulák 4br., Baník Karviná 5:10 - první půlka byla vyrovnaná, ve druhé neproměněné vyložené šance a technické chyby stály Jablonec lepší výsledek. Nové Bránice 9:4 - soupeř z jižní Moravy vydržel jen poločas, pak už se Pragováci prosadili, Smrček 4br., Erima Liberec 14:3 - družstvo složené ze začínajících házenkářů. Jablonec hrál osobní obranu a na hřišti si zahráli úplně všichni Jablonečtí, dařilo se Hurdálkovi 4br., Zedníkovi 3br., Hozmanovi 2br.. Sokol Telnice B 9:3 - opět soupeř z jižní Moravy a zápas sehrála Pragovácká rezerva, Hurdálek 4br., Korobec 2.br.. HBC Strakonice 6:1 - soupeř porazil Karvinou, ale Jablonečtí na něj připravili výbornou obranu podpořenou dobře chytajícím Frýdou, Hurdálek 3br. V základní skupině jsme jen díky horšímu skóre obsadili 2. místo za Karvinou a do nadstavbové části si přinesli 4 body.

Nadstavbová část

ELP Jablonec n. N. - Sokol Kobylisy 6:10 - respekt z vyššího soupeře způsobil špatnou obranu a malou aktivitu v útoku v prvním poločase, během druhého poločasu se i přes velkou snahu Jablonci podařilo snížit pouze na rozdíl 2 branek v závěru. “Osobka už moc nepomohla, dařilo se Preislerovi v pivotu 2br. a Radostovi na levém křídle 2br.,“ pochválil hráče trenér Dědeček. Talent Plzeň 10:12 - se stal zaslouženým vítězem celého turnaje. Pragované hráli vyrovnanou partii až v druhém poločase, kdy trochu pozměnili sestavu. Na házenou plnou kombinací a rychlého protiútoku neměli moc šancí, dařilo se Dědečkovi 4br., Liberec Handball 13:9 - tradiční derby s pořádajícím družstvem bylo vyrovnané po celý zápas, individuálně vynikl Dědeček autor 9 branek, HBC Jičín A 6:9 - opět vyrovnané střetnutí s pozdějším finalistou Jičínem, tentokrát nakonec ve prospěch soupeře. Dařilo se Preislerovi 3 br. V nadstavbové části obsadil Jablonec 5. místo. Pořadí: 1. Plzeň, 2. Jičín, 3. Karviná, 4. Kobylisy, 5. Jablonec, 6. Liberec, 7 .Strakonice, 8. N. Bráni.

Zápas o 9. místo

ELP Jablonec n. N. - Sokol Vršovice 6:3 - po dvou náročných dnech, v neděli kluci ještě našli síly na poslední zápas a zaslouženě získali 9. místo.