Nejúspěšnějším oddílem byl Spartak Praha 4 zásluhou nejúspěšnější závodnice mistrovství Anny Kerbachové, která dokázala zvítězit ve třech disciplínách ve skoku dalekém, běhu na 60m a 150m. Druhým oddílem v zisku medailí bylo družstvo JAC Brno, jejich závodnice Jana Novotná získala také tři zlaté medaile. V kategorii žáků byl nejúspěšnějším závodníkem Matěj Krsek z oddílu TEPO Kladno. Oba obdrželi poháry nejúspěšnějších závodníků.

Domácí atleti oddílu LIAZ Jablonec nastoupili s novými nadějemi, které při svém prvním startu na vrcholné akci sbírali zkušenosti. Přesto se jim podařilo získat jednu bronzovou medaili. Zasloužila se o ní Michaela Barborová v běhu na 300m, v rozběhu zaběhla nový osobní rekord, který dokázala ještě zlepšit ve finále.

Další medaile byly jen bramborové, ty jsou pro jablonecké závodnice v letošním roce osudové. Michaela Barborová ji získala ve skoku dalekém, když po čtvrtých pokusech byla na osmém místě, ale pátým pokusem skončila jen 14 centimetrů od medaile v novém osobním rekordu. Další čtvrté místo vybojovala Barbora Rynešová ve skoku o tyči, také v novém osobním rekordu. Sérii čtvrtých míst dokončila v závěrečném závodě štafeta žákyň ve složení Barborová, Koucká, Kamlerová a Hallmanová, když ji od zisku medaile dělilo 18 setin.

Výborný výkon podala Lada Hallmanová v běhu na 300m, kde zaběhla osobní rekord a skončila celkově na šestém místě. Nejmladší účastnice Leona Vokálová, teprve třináctiletá, vybojovala ve skoku o tyči v osobním rekordu deváté místo. V kategorii žáků reprezentoval oddíl pouze Petr Nohýnek, který si v běhu na 1500m vytvořil osobní rekord.

Pořadatelé z atletického oddílu TJ LIAZ Jablonec připravili závodníkům skvělé podmínky nejen po technické, ale i organizační stránce. Atleti se jim odměnili výbornými výkony. Svědčí o tom dva nové české rekordy a řada nejlepších výkonů dosažených na mistrovství. Závodilo se ve dvaceti třech disciplínách obou kategorií. Na startu bylo 310 závodníků a závodnic z 83 oddílů České republiky.

Z výsledků atletů LIAZ Jablonec: žákyně - 300m bronzová medaile Michaela Barborová 42,84 a skok daleký 4. místo 521, skok o tyči 4. místo Barbora Rynešová 300, štafeta 4x300m čtvrté místo ve složení Barborová, Koucká, Kamlerová a Hallmanová 2:58,18, 300m šesté místo Lada Hallmanová 44,35, skok o tyči Leona Vokálová 9. místo 262, 60mpř. Veronika Jégrová v rozběhu 9,58 (osobní rekord), 1500m Natálie Bělinová 12. místo 5:28,77, 300m Hana Koucká 46,46, žáci - 1500m deváté místo Petr Nohýnek 4:44,53 (osobní rekord).