Michal Blažek přidal na turnaji parádní hattrick

Jablonecko – Jablonečtí florbalisté si na turnaji starších žáků změřili síly s několika soupeři. Hrálo se ve Smržovce a po domluvě všech zúčastněných týmů se prodloužila hrací doba zápasů na 3 x 10 minut. Vzhledem k marodce Kadaně sehráli Jablonečtí pouze dva zápasy, a to s SK Bivoj Litvínov a FBC Vipers Most.

9.11.2018

Jablonečtí starší žáci z týmu Florbal Jablonec bojovali na turnaji ve Smržovce.Foto: Deník / Dagmar Březinová

BOJOVALI OD ZAČÁTKU

Do prvního utkání domácí vstoupili se značným zápalem a chtěli ukázat, kdo je tu doma. V 7. minutě se prosadil Michal Blažek a bylo to 1:0 pro Jablonec. Za necelou minutu zvýšil na 2:0 opět Michal Blažek, když úspěšně proměnil trestné střílení. Ve 13. minutě zápasu pak zavěsil jablonecký David Šifta. Ve třetí třetině zkompletoval hattrick Michal Blažek a šance hostů na vítězství se snižovala. Vipers sice dokázali snížit na 4:1, ale v závěru zápasu se prosadil opět Michal Blažek a a upravil skóre na konečných 5:1 pro Jablonec.

FBC Vipers Most – Florbal Jablonec 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Branky: 44. David Rejč – 7. Michal Blažek, 7. Michal Blažek (TS), 14. David Šifta, 37. Michal Blažek, 46. Michal Blažek

„Druhý zápas měl ve svém počátku velmi vyrovnaný průběh. První gól ale vstřelil do brankové sítě SK Bivoj Litvínov náš tým. Po rychlé nahrávce Lukáše Svačiny na Davida Šiftu, který následně střelou z ,,první'' potěšil domácí publikum,“ popsal jednu z důležitých situací na hřišti za domácí tým Tomáš Beran.

SOUPEŘ SE JIM VZEPŘEL

Litvínov se ale nenechal zastrašit a po dvou mířených střelách Jana Vokáče byl stav ve 4. minutě zápasu 1:2 z pohledu domácích.
Tento výsledek se ale nelíbil stávajícímu nejúspěšnějšímu střelci domácích Michalu Blažkovi, který v 5. minutě opět srovnal skóre utkání. Poté ale převzal otěže zápasu celek Litvínova. Během druhé třetiny se domácím i přes obrovskou snahu a několika nebezpečných volných úderů před brankou soupeře nepovedlo vstřelit žádný gól. Zato hosté dokázali úspěšně zakončovat útoky po přesných nahrávkách přes obránce domácích.

TENTOKRÁT BYLI LEPŠÍ

Na konci druhé třetiny to bylo již 8:2 pro Bivoje. Za Jablonec se ve třetí třetině ještě prosadil Blažek, poté z hbité dorážky Najman a minutu na to Lukáš Kramár, nicméně pouze zmírňovali 12:5. „I přes tuto prohru naši nasbírali mnoho cenných zkušeností. Zejména je třeba vyzdvihnout, že se zvládli vypořádat s navýšením hracího času a dokázali v prvním zápase s přehledem zvítězit,“ uvedl k výkonu starších žáků Tomáš Beran a dodal, že do kategorie elévů přibírají stále nové posily. Jedná o ročníky 2008 a 2009.

9.11.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 100 Kč Skláři dutého, lisovaného a technického skla Sklář mačkař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme vyučení a praxi v oboru mačkáře skla, velmi dobrý zdravotní stav. Nabízíme příspěvek k penzijnímu pojištění a stravenky v hodnotě 100Kč., Hlaste se telefonicky nebo emailem.. Pracoviště: Pas jablonec a.s., Vzdušná, č.p. 1923, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Eva Dudková, +420 483 423 111,483 423 334. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) pizzař/ka - výrobce pizzy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pizzař/ka - výrobce pizzy, Hledáme pizzaře/pizzařku do zavedené PIZZERIE v Jablonci nad Nisou. Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování. Praxe na pozici pizzaře výhodou. , Kontakt telefonicky v době PO-NE 9-19 hod. nebo emailem.. Pracoviště: Buenopizza s.r.o. - pizzerie, Podhorská, č.p. 1321, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Vladimír Cabák, +420 602 890 456. Výroba - Výroba Obsluha strojů 24 000 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek dělnice konfisérie - vedoucí linky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme zkušenost s vedením kolektivu, zručnost, pečlivost. Jedná se převážně o ruční práce - malování a balení čokoládových výrobků + administrativa s tím spojená. , CV zasílejte na uvedenou mailovou adresu. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Riegelein, k.s., S. K. Neumanna, č.p. 3626, 466 04 Jablonec nad Nisou 4. Informace: Kateřina Kuberková, +420 483 368 867. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 9 000 Kč Prodavači ostatního zboží v prodejnách. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9000 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Recepční, prodej v podnikové prodejně - spolehlivost, komunikativnost. Místo je vhodné pouze pro OZP., Životopisy zasílat na emai:info@gbbeads.cz. Pracoviště: G & b beads, s.r.o., Janovská, č.p. 132, 466 04 Jablonec nad Nisou 4. Informace: Zuzana Slámová, +420 483 317 929.

V derby divize C se na hřišti v jabloneckých Břízkách utkaly týmy Jiskry Mšena A a Velkých Hamrů A. Diváci viděli velmi pěkný fotbal, ve kterém šťastnější byli domácí (3:1), ale lepší fotbalově byli hosté.
14

Zdeněk Nádeník.

Fotbalová tragédie v Železném Brodě. Náhle zemřel rozhodčí Zdeněk Nádeník

Trenér Vodička: Posily nehledáme. S podzimní sezonou jsme spokojeni

Jablonecko – Spokojenost zavládla po podzimní fotbalové sezóně v Jiskře Mšeno. Nejen, že áčko pod vedením trenéra Jaroslava Vodičky vyhrálo divizi C, ale béčko s trenérem Vladimírem Mařasem nezůstalo nijak pozadu a obsadilo v tabulce I. A třídy také nejvyšší pozici.

Jak dohráli poslední kolo I. A třídy jablonecké týmy?

Jablonecko – Přinášíme výsledkový přehled fotbalových zápasů I. A třídy.

Vlci venku třikrát vyhráli, těší se na svoje fanoušky

Jablonec nad Nisou – V dalším utkání II. hokejové ligy se jablonečtí Vlci vrátili vítězně z Mostu. Završili tak šňůru tří vítězství na ledě soupeře. Zápas rozhodly přesilové hry, ve kterých Vlci Mostecké lvy trestali.

Jablonecké kuželkářky naházejí pořádných pár kil

Jablonec nad Nisou – „Kuželky jsou sport pro každou věkovou kategorii. Žen mnoho nemáme, rády přivítáme další,“ uvedla předsedkyně oddílu TJ Bižuterie Zdeňka Kvapilová. Ženy trénují dvakrát v týdnu v herně Bižuterie v Pražské ulici. Hrají druhou ligu a při soutěži je mohou posílit také hráčky z nižší soutěže.