„Jsem pyšná, že jsem se stala patronkou několika projektů. Tím prvním mohu jmenovat záštitu nad projektem Spojenci sportovců na vozíku, jejíchž tváří jsem se stala. Jde o to, že si člověk stanoví výzvu, kterou chce zdolat za podpory svých fanoušků. Jakou výzvu si stanovím ještě nevím, určitě to, ale bude něco neobvyklého, to můžu prozradit už teď. Za každý uběhnutý km se přičte nadaci částka, která poputuje na podporu vozíčkářů. Myslím, že by se o těchto věcech mělo trochu více mluvit. Když je člověk zdravý, nikdy se úplně neuvědomí, jak těžké pro ně je zvládat každodenní nástrahy. Navíc jsem toho názoru, že všichni můžeme aspoň trochu pomoci,“ řekla o další své aktivitě mistryně světa v kick boxu, jablonecká Martina Ptáčková.

Také se stala tváří Jeleních šperků, které navrhuje Barbora Vogeltanzová. Teď se blíží Vánoce, takže se už moc těší, až spolu s ní něco hezkého vytvoří. Samozřejmě na kick box a trénování nezapomíná i v tak nabitém programu. „Odjíždím trénovat do Nato a znovu na soustředění do Monaka, kde strávím i Silvestr. Také jsem moc ráda, že jsem postoupila do finále soutěže Tvář roku. Kromě toho mě čeká např. focení oblečení do časopisu Krásná zdravá,“ vyjmenovala aktivní sportovkyně nabitý program a dodala ještě, že příští rok ji čeká taky organizace a koordinace OH parku. A na to se moc těší.

V těchto dnech se dolaďuje další iniciativa úspěšné kick boxerky, a to indická návštěva na příští rok v rámci spolupráce s indickou reprezentací kick boxu. „Ráda poznávám nové kultury a svůj trénink chci neustále posouvat a obohacovat. Myslím, že tato tréninková spolupráce obohatí obě strany a bude zajímavým zpestřením tréninkové přípravy,“ plánuje Martina.

Kromě toho ještě se svými tréninkovými svěřenci připravuje vánoční soustředění. „Což se nám všem jistě před prázdninami bude hodit, když se pak budeme cpát cukrovím. To platí i pro organizaci Nadání a Dovednosti, která se týká spolupráce s dětskými domovy. S těmi, se kterými už spolupracuji, bych si přála udělat workshop,“ prozradila kick boxerka.

A její aktivity ještě nekončí. Svým příznivcům nabízí také svůj nový kalendář na rok 2018 s názvem Očima kickboxerky. „Taky si střihnu ples, na kterém budu představovat svou kolekci kabelek a kromě toho mě čeká ještě jedna inspirativní přednáška pro studenty- Let me inspire you, kde budu řečníkem. No, a pak si už konečně sednu před televizi, popadnu krabici s cukrovím, budu se cpát a pustím si vánoční pohádky. To je ten nejlepší plán,“ usmívá se nad hektickým koncem roku Martina Ptáčková.