Jablonecký trenér Pavel Hrubý se nebál do sestavy zařadit i několik starších žáků, a tak tým bojoval v sestavě Daniel Mitáček, Dominik Liška, Jakub Šlechta, Petr Bukovský, Vojta Binhak, Jiří Šťastný, Ivan Ivanka, Petr Daranský a Havelka.

„Kluci předváděli nádherné judo a zejména starší žáci, kteří dostali od trenéra důvěru, vyhráli všechna svoje utkání, do kterých nastoupili. A když nezklamali ani jejich starší kolegové v družstvu, byl na světě fantastický výsledek tohoto prvního kola,“ radoval se z výkonů svých svěřenců Pavel Hrubý.

Jablonec obsadil druhé místo a je dva body za vedoucími Litoměřicemi. „Je to zatím první kolo, ale výsledek nám naznačil, že judo v Jablonci jde správným směrem a práce s mládeží, které se v klubu věnuje hodně času, začíná nést ovoce,“ mne si ruce prezident Judo Klubu Jablonec Pavel Hořejší a dodává: „Pokud by se nám podařilo zajistit lepší prostory pro trénink než máme nyní, jsem přesvědčen, že by výsledky byly mnohem lepší.“

Výsledky JK Jablonec: JK Plzeň 4:2, Týn n. Vl. 4:3, Litoměřice 2:4, USK Praha 4:3 (loňský vítěz), Prachatice 8.0. Tabulka: 1. Litoměřice 10, 2. Jablonec 8, 3. Plzeň 6, 4. USK Praha 4, 5. Týn n.Vl. 2, 6. Prachatice 0.