Dorost se tentokrát představil bez libereckých posil a Monyho, který obdržel jednozápasový trest za diskvalifikaci z minulého týdne v utkání mladšího dorostu Liberce, kde hostuje. Také ústečtí přijeli s minimem hráčů a v podstatě nebyli pro mladé Pragováky žádnou hrozbou.

O výsledku utkání bylo rozhodnuto prakticky již v průběhu prvního poločasu, který skončil 16:8. Přesto domácí neponechali nic náhodě a během prvních třinácti minut druhého poločasu zvýšili již na 27:9. Následoval však jejich jedenáctiminutový výpadek, během kterého hosté korigovali na 28:17. Poslední pětiminutovka byla opět v režii domácího týmu, který upravil konečné skóre na 32:17.

Dorostenci si prakticky všichni s chutí vylepšili střelecké bilance a stejně, jako muži zatím jasně, vévodí druholigové tabulce. Trenér Ziebiker po utkání poněkud nelibě nesl způsob, jakým jeho svěřenci doslova odflákli část druhého poločasu. Nakonec byl ale s výsledkem spokojen a ze všech nejvíc pochválil za způsob hry Radostu, který odvedl podle jeho slov kvalitní výkon na křídle i na spojce.

ELP Jablonec - Tygři Ústí nad Labem 32:17 (16:8)

Sestav a branky ELP: Frýda D. - Trejbal 6, Hartig, Preisler a Jandera po 4, Patočka a Klinger po 3, Hrubeš a Bernardy po 2. Sedmičky: JN 0 - UL 4 (2), vyloučení 3 - 1. Rozhodčí Drobný a Pavlíček z České Lípy.