Lomnice – Mšeno 2:7 (1:6)

Jablonec n. N. – K dalšímu zápasu krajského přeboru zajížděli svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky na hřiště do Lomnici.
I když by se zdálo, že utkání mělo jednoznačný průběh, jak potvrdil trenér Mšena, žádného soupeře nikdy nepodceňují.
TROCHU JSME POLEVILI
„Brzy jsme se dostali do vedení. Asi ve třicáté minutě jsme vedli 5:0 a první poločas jsme tedy zvládli dobře. Druhý poločas se už jen z naší strany zápas dohrával a my jsme trochu polevili, což nebylo správné," zhodnotil utkání trenér Mšena. Lomnice soupeře až zas tak nepřekvapila, ale přece jen museli být hosté ve střehu, když se jí podařilo dvakrát skórovat. „Myslím si, že naši hráči polevili ve větším množství. Ale to už k takovému výsledku většinou patří, to mohu potvrdit i z dob, kdy jsem fotbal hrál. Tak to zkrátka chodí. Kluci ale dobře vědí, jaký je náš cíl. Nemám v úmyslu to nějak řešit," zdůraznil trenér Mšena.
HRAJÍ UŽ V ÚTERÝ
V úterý hrají odložené utkání v Bílém Kostele, které bude, podle trenéra, daleko těžší než to, které sehráli v Lomnici. A v sobotu je čeká další utkání krajského přeboru v Železném Brodě. „Máme jim co vracet," zdůraznil kouč.
Sestava Mšena: Masařík, Váňa, Bém, Koblížek, Rozkovec, Krejčík, Čížek, Pelta, Helm, Halama, Štemberk, Veselouš, Hrnčíř, Král: Góly: Rozkovec, Koblížek, 2 Krejčík, 3 Pelta. (db)