Závod je určen pro širokou veřejnost, a to i včetně dětských kategorií. Můžete tedy vyrazit na start celé rodina a zažít společně spoustu sportovních zážitků. Závod se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Jiřího Čeřovského.

Pro dospělé závodníky jsou připraveny dvě tratě. Short o vzdálenosti 2 km běh – 10 km kolo – 4 km a běh. Hlavní závod se bude odehrávat na trati Long, která se uskuteční na dvojnásobných tratích 4 km běh – 20 km kolo – 8 km běh. Dětské kategorie se budou převážně odehrávat v blízkosti Jabloneckých přehrad.

Volejbalistky vyhrály
Volejbalistky o víkendu dvakrát zvítězily na hřišti Sokola Dobřichovice

Dospělé závodníky čekají atraktivní ale náročné tratě. Tratě dospělé závodníky zavedou do místních lesů, kde si užijí jak technické výjezdy, tak hravé sjezdy po trailech. Během závodu budou několikrát projíždět i probíhat Lyžařským areálem Břízky. Běžecké okruhy se budou odehrávat v blízkosti již zmíněného běžkařského areálu.

Závod je pátým a posledním dílem seriálu Tri Cup Adventure, takže se zde budou rozdávat poslední body do tohoto seriálu závodů v terénním triatlonu a duatlonu. Uvidíte tedy i atraktivní souboje a o celkové pořadí v tomto poháru.

Hlavní hvězdou závodu, která se postaví na start, bude česká nejúspěšnější triatlonistka Helena Karásková Erbenová (5násobná mistryně světa a dvojnásobná účastnice zimních olympijských her).

Možnost přihlásit se do závodu najdete ZDE.