Bižuterie – Prosek
57:38 (14:12, 28:21, 42:29)

Hostující tým je sice na posledním místě tabulky, ale hráčky byly ve věku dorostenek, na rozdíl od domácích žákyň, což vedlo k problémům při překonávání zónové obrany.

Když se k těmto problémům přidá i nepřesná střelba a potíže při kombinacích, musí tým ostražitě hlídat svůj náskok, který do obrátky nebyl vůbec výrazný.

Náskok kolem desíti bodů stále nedával jistotu k zisku vítězství. Až poslední zhruba tři minuty utkání hráčky Bižuterie ukázaly, že umí zdůraznit obranu a aktivní obranou přejít do rychlého protiútoku, což pozvedlo rozdíl na dvacet bodů.

Sestava a body: Čmejrková 11, Pilná 10, Novotná 9, Brožková 6, Bastlová, M. Hujerová, Jonášová, Morávková, Vacková po 4, Gladkovová 1, P. Hujerová a Zajíčková .


Bižuterie – Nusle
35:79 (10:25, 14:45, 25:57)

V neděli se představil první tým tabulky, který kromě vyspělejších hráček nepředvedl nic zázračného. Hráčky pochopitelně byly i herně vyspělejší a měly i přesnější mušku, což přichází věkem, ale Nusle byly o dva roky starší.

Sice to zprvu vypadalo jednoznačně, ale ve druhé části se jablonecké hráčky zbavily zbytečného respektu a více se prosazovaly. Je zajímavé, ale hlavně varující, že za sobotu i neděli měla jablonecká družstva jak žen, tak i dorostenek horší bilanci v proměňování trestných hodů, které mnohdy rozhodují vyrovnaná utkání.

Body za Bižuterii: P. Hujerová a Čmejrková po 7, Gladkovová 6, Novotná 4, Morávková 3, Bastlová, M. Hujerová, Pilná a Vacková 2.