V kategorii juniorů se velmi dařilo kladiváři Patriku Danilevičovi. Ten skončil na třetím místě výkonem 69,88 m od překonání osobního rekordu ho dělilo 17 centimetrů. V přímém souboji českých závodníků se mu podařilo porazit vedoucího závodníka průběžných tabulek Jáchyma Sádovského jeho výkon byl 68,97 m.

Stejného umístění dosáhla v trojskoku Adéla Sochorová. Podařilo se jí v těžkých větrných podmínkách skočit 12,70 m s větrem a regulérně 12,56 což je její osobní rekord. V běhu na 110 m překážek skončil Roman Kadavý pátý časem 13.96 s, v běhu na 400 m překážek doběhla na sedmém místě Pavla Kumstátová časem 61.14 s.

"Do celkového bodového zisku přispěli závodníci LIAZU Jablonec 22 body. V soutěži juniorů zvítězilo Česko celkovým bodovým ziskem 302 bodů," informoval o podílu jabloneckých atletů předseda atletického oddílu TJ LIAZ Dušan Molitoris.

Další pořadí: 2. Polsko 268, 3. Maďarsko 243,5. 4.Slovensko 136,5, 5.Chorvatsko 105.

V soutěži juniorek bylo pořadí: 1.Polsko 298 bodů, 2.Česko 294, 3.Maďarsko 223, 4.Chorvatsko 145,5, 5.Slovensko 106,5.