Veteráni z celé republiky opět předvedli svoje umění pod koši. Diváci, fanoušci basketbalu, kamarádi i bývalí spoluhráči viděli šest utkání, která svojí kvalitou prokázala, co všechno v hráčích stále je zakořeněné z jejich milovaného sportu.

Ve čtyřech tradičních týmech:  SODOMA, BK SLANÝ, JASNÝ FAVORITI a  domácí BIŽU byla skrytá účast hráčů z celé republiky. "Každé mužstvo má ve své sestavě hráče, kteří se sjíždějí do Jablonce ze všech míst ČR. Takže ani jedno mužstvo není pouze z jednoho města. Domáci Bižuterie měla v týmu hráče z Prahy, Brna a dokonce z USA. Mužstvo SODOMA zase hráče z Plzně, Domažlic, a tak by se mohlo pokračovat i v dalších týmech," potvrdil organizátor Tonda Gilar.

Turnaj získává rok od roku větší popularitu. "Je jenom škoda, že za jeden hrací den opravdu nelze pozvat více týmů.   Zájemci  jsou, ale realita je zkrátka daná," dodal oslavenec Gilar.

O pořadí na třetím a čtvrtém místě rozhodlo vzájemné utkání. Pro domácí hráčd BIŽU bylo zadostiučiněním, že jako jediný tým porazili vítěze turnaje.

Spokojený pořadatel Tonda Gilar, který v den turnaje oslavil 77. narozeniny, pozval účastníky nejprve na posezení v restauraci a potom už také na další ročník TONDA Cupu. 

 VÝSLEDKY:

JASNÝ FAVORITI - SODOMA 47: 41
JASNÝ FAVORITI - SLANÝ 61: 34     
JASNÝ FAVORITI - BIŽU 36: 43
SODOMA - BIŽU   41: 36
SODOMA - SLANÝ 52 : 36
SLANÝ - BIŽU 46 : 34

TABULKA:

1.  JASNÝ FAVORITI
2.   SODOMA
3.   SLANÝ
4.   BIŽU

NEJLEPŠÍ HRÁČ:  Jan Haleňák     
NEJLEPŠÍ STŘELEC:  Jan Kopal       
SYMPAŤÁK: Marcel Krásek   
CESTOVATEL: Václav Burgr 
NEJSTARŠÍ HRÁČ: Tonda Gilar