Nejúspěšnějším závodníkem družstva mužů byl Tomáš Pulíček, který byl dvakrát druhý v překážkových bězích na 110 m a 400 m časy 15.09 a 54.38, ve skoku dalekém byl třetí výkonem 685 a dalších půl bodu přidal za umístění štafety na 4x100 m. To znamenalo celkem zisk pro družstvo 26,5 bodů.

Druhý ziskem 19,75 bodů skončil Štěpán Schubert. Ten zvítězil v běhu na 200m v osobním rekordu 22.31 a byl také členem vítězné štafety 4x100m ve složení Papoušek, Osoba, Princ. Ta vytvořila nový oddílový juniorský rekord 42,16. Svůj bodový zisk doplnil ještě druhým místem ve skoku dalekém výkonem 698 cm, když k výraznému překonání sedmi metrů chybělo celé prkno. Výborný výkon předvedl ve skoku o tyči Karel Velička 455 cm, což je jeho osobní rekord. Další osobní rekord vytvořil ve skoku vysokém Tadeáš Hrdlička výkonem 190 cm. Téměř polovinu bodů pro družstvo získali skokani. Družstvu chybí vrhači.

V dálce se jim dařilo

Nejúspěšnější disciplínou byl skok daleký, ve kterém získali Jablonečtí 20 bodů. Na bodovém zisku se podílelo celkem 13 závodníků.

Pořadí družstev mužů: 1.Sokol Hradec Králové 204 bodů, 2.Sokol Kolín 159,5, 3.Atletika Stará Boleslav 153,5, 4.LIAZ Jablonec 126,5.AC Mladá Boleslav 124, 6.Slovan Liberec 122, V soutěži žen bojovala o první čtyři pozice čtyři družstva, v té druhé se utkalo družstvo LIAZU o páté místo se sousedním Libercem. Nakonec k pátému místu chybělo 1,75 bodu.

Z trojskoku má zlato

Nejúspěšnější závodnicí se ziskem 21 bodů byla Adéla Sochorová, zvítězila v trojskoku výkonem 11.50, ve skoku dalekém skončila pátá 550 cm a v běhu na 100 m ve finále sedmá časem 12.81. V rozběhu si vytvořila osobní rekord 12.65. O jeden bod méně vybojovala Eliška Latislavová, byla dvakrát druhá v běhu na 100 m časem 12.38 a ve skoku daleké ve vynikajícím osobním rekordu 580 cm při výkonu 584 cm byl neregulérní vítr. Dva body ještě přidala jako členka štafety na 4x100 m, která skončila na třetím místě a běžela ve složení Kopecká, Latislavová, Rappová,Kadavá a dosáhla času 49.66. Vítězství vybojovala v hodu kladivem Barbora Štejfová výkonem 56,34. Druhá skončila v běhu na 200 m Kateřina Šmilauerová časem 25.54. V trojskoku vybojovala třetí místo Veronika Jégrová výkonem 11,39. Nejúspěšnější disciplínou byl skok daleký, ve kterém získalo družstvo 28 bodů. Na bodech se podílelo celkem 15 závodnic.

Konečné pořadí družstev žen: 1.Atletika Stará Boleslav 157 bodů, 2.Sokol Kolín 149, 3.VTŽ Chomutov 145,5, 4.Sokol Hradec Králové 144,25,5. Slovan Liberec 124, 6. LIAZ Jablonec 122,25,7.AC Mladá Boleslav 104, 8.AC Vysoké Mýto 100,25.