V závodě kategorie 35 – 39 let vybojoval skvělou stříbrnou medaili.

„Závod na písčité trati byl fyzicky i technicky velmi náročný. Start mezi dalšími sedmdesáti jezdci se mi povedl a usadil jsem se v první skupině. Poté, co v druhém kole odjel americký závodník, to byl boj jen o druhé místo. V předposledním kole jsem zaútočil, a to druhé místo jsem vybojoval právě já. Se závodem jsem maximálně spokojený,“ řekl Ondřej Zelený.

Jablonecký cyklista nechyběl ani v Kolíně, kde se konalo domácí mistrovství republiky v cyklokrosu. Ondra obhájil titul ve své kategorii a jako bonus si připsal i celkové vítězství v českém poháru.

V předposledním kole jsem zaútočil, a to druhé místo jsem vybojoval právě já. Se závodem jsem maximálně spokojený,“ řekl Ondřej Zelený.

Na začátku cyklokrosové sezóny přestoupila do týmu Eleven Mercedes Mitas Nikola Bajgerová. Mladá závodnice bojující ještě v kategorii do 23 let se nominovala do reprezentačního družstva pro mistrovství Evropy v Táboře, kde vybojovala 27. místo. V Kolíně pak Nikola, v závodě žen elite, posunula své domácí maximum na 3. místo.

Manager týmu Jiří Výbora má jasno: „Snažíme se budovat stabilní tým ze závodníků, pro které je cyklistika především koníčkem a životním stylem. S pomocí partnerů jim chceme poskytnout zázemí pro účast na domácích i zahraničních závodech mnoha disciplín, od horských kol přes cyklokros až po silniční závody UCI našich handicapovaných závodníků. Těšíme se na další, v pořadí již osmou sezónu v současné podobě týmu a přejeme všem mnoho dalších úspěchů.“