V hlavním závodu na 50 kilometrů klasicky s hromadným startem, kde titul vybojoval Ondřej Horyna z Dukly Liberec, dopadl z jabloneckých závodníků nejlépe Martin Polách na děleném 11. místě s libereckým Janem Bartoněm. 15. místo vybojoval Jakub Sikora a první dvacítku uzavřel Michal Francke. Posledním z jabloneckých byl Ondřej Tuka na 26. místě.

O poznání lepší výsledek zajel Petr Knop mezi juniory na 30 kilometrů. S náskokem dvaceti vteřin na druhého Adam Fellnera z Jeseníku získal Petr Knop mistrovský titul. Dalším jabloneckým želízkem v ohni byl Michal Bartůněk na pátém místě. O dvě příčky za ním finišoval Jakub Antoš.

Mezi ženami bojovala o prvenství Klára Moravcová, ale nestačila s téměř dvouminutovou ztrátou na Evu Vrabcovou Nývltovou z Trutnova. Umístění v nejlepší desítce ještě vyjela Jana Jetmarová na sedmém místě.

V závodu juniorek na 15 kilometrů skončila na pátém místě Karolína Preislerová, která na vítězku ztratila bezmála šest minut. Těsně za hranicí nejlepší desítky finišovaly také další jablonecké závodnice Valeriya Shapovalová (11.) a Anna Würzová (12.).

Další výsledky jabloneckých lyžařů
Muži 40 – 49 let: 4. Vladimír Blažek; Ženy 35 – 44 let: 2. Jana Jetmarová.