Stav zápasu byl v této chvíli 4:2 pro domácí. Vele smolně prohrává s Boháčem. Louda střídá Vrabce. Matouš poráží Zahradníka opět až v pátém setu.
Rozhodující pro celkový vývoj zápasu se odehrál v souboji Sůvy s Čendou Horákem. V něm vedl Sůva v pátém setu 10:8 ale soupeř drze zariskoval a se štěstím otočil vítězství na svou stranu. Vyrovnáno 5:5.
Další bod domácích přidal Matouš, který tak vyhrál třetí zápas a naposledy poslal domácí do vedení 6:5. To bylo poslední vítězství domácích. Hosté skvělým závěrem získali v řadě pět výher, a tím dovršili porážku jabloneckých hráčů.
Body: Matouš 3,5, Sůva 1,5, Vrabec 1, Louda 0, Vele 0
Bižuterie C – SKST Liberec D 7:10. Vedoucí tým divize přijel do Jablonce s cílem potvrdit své první místo v tabulce. Domácí sehráli naprosto vyrovnaný zápas, který vůbec neodpovídal jejich osmému místu v tabulce.
V prvním kole Sůva porazil po skvělé hře Obešla, bod přidal Vele výhrou nad Perným. Matouš prohrál s Bathyanym a stav byl 2.4. Druhé kolo bylo zcela vyrovnané. Vele nestačil na Obešla, Matouš porazil Perného v dramatické koncovce. Střídající Louda prohrál s Bathyanym a Sůva v nádherném utkání porazil Regnera. Stav zápasu 4:6.
Závěr zápasu přináší bod domácích vítězstvím Loudy nad Perným a sérií tří porážek a mění stav na 5:9. Poslední kolo však přináší velké drama. Louda podává svůj nejlepší výkon a jednoznačně vítězí nad Obešlem, který vůbec nenašel zbraň proti důraznému zakončení.
Sůva poráží Perného a upravuje stav na 7:9. Poslední bod hostů však získává Bathyany, který tak nenašel přemožitele a dovršil zápas k vítězství hostí. Domácím zahráli nejlépe v sezoně Sůva a Louda a zasloužili se tak o výborný výsledek s vedoucím týmem divize.
Body: Sůva 3, Louda 2, Matouš 1, Vele 1, Vrabec 0.
Výsledky: Bratříkov – Liberec D 3:10, Cvikov – Ž. Brod A 10:8, Tanvald – Nový Bor 5:10, Bratříkov – Raspenava 3:10, Č. Lípa – Ž. Brod 10:2, Tanvald – Jablonné 10:6.