Plaveckých závodů se zúčastnily téměř čtyři stovky dětí z celého okresu. Závodilo se v pěti kateogriích podle věku soutěžících.

Výsledky OP v Jablonci
I. kategorie - 1., 2. a 3. třída
Dívky - 25m znak: 1. Grusová (ZŠ Kokonín) 23,1; 2. Novotná (ZŠ Liberecká) 23,5; 3. - 4. Studničková (ZŠ Liberecká) a Hloušková (ZŠ Kokonín).
Dívky - 25m prsa: 1. Abrahamová 27,3; 2. Masaříková 28,1; 3. Blažková (všechny ZŠ Kokonín).
Dívky - 25m volný způsob: 1. Franců (ZŠ Kokonín) 23,3; 2. Hujerová (ZŠ Liberecká) 27,3; 3. Čereziová (ZŠ Šumava) 29,3.
Dívky - 6x25m VZ: 1. ZŠ Kokonín 2:42,1; 2. ZŠ Liberecká 3:00,3; 3. ZŠ Mozartova 3:21,9.
Chlapci - 25m znak: 1. Paldus 26,3; 2. Janáček (oba ZŠ Kokonín) 29,7; 3. Hruška (ZŠ Šumava).
Chlapci - 25m prsa: 1. Šimek (ZŠ Pivovarská) 32,3; 2. Málek (ZŠ Šumava); 3. Tesár (ZŠ Pivovarská) 34,1.
Chalpci - 25m volný způsob: 1. Janata (ZŠ Šumava) 19,9; 2. Dvořák (ZŠ Pivovarská) 21,8; 3. Jelínek (ZŠ Kokonín) 22,1.
Chlapci - 6x25m VZ: 1. ZŠ Pivovarská 2:56,6; 2. ZŠ Mozartova 3:30,7; 3. ZŠ Liberecká 3:38,2.

II. kategorie - 4. a 5. třída
Dívky - 25m znak: 1. Holubcová (ZŠ Liberecká) 20,8; 2. Kvardová (ZŠ Pasířská) 22,4; 3. Repčíková (ZŠ Liberecká) 23,3.
Dívky - 25m volný způsob: 1. Antošová 15,6; 2. Milichovská (obě ZŠ Liberecká) 18,6; 3. Janečková (ZŠ Šumava) 19,2.
Dívky - 25m prsa: 1. Halbichová (ZŠ Šumava) 23,9; 2. Machačková (ZŠ Kokonín) 25,2; 3. Janderová (ZŠ Liberecká) 25,3.
Dívky - 6x25m VZ: 1. ZŠ Liberecká 2:00,0; 2. ZŠ Pasířská 2:32,5; 3. ZŠ Šumava 2:35,4.
Chlapci - 25m znak: 1. Matek (ZŠ Šumava) 19,7; 2. Seidl (ZŠ Liberecká) 20,1; 3. Táborský (ZŠ Pivovarská) 22,0.
Chlapci - 25m prsa: 1. Heidrich (ZŠ Šumava) 22,9; 2. Vaniš (ZŠ Liberecká) 23,4; 3. Hádek (ZŠ Kokonín) 25,0.
Chlapci - 25m volný způsob: 1. Bedrník 15,7; 2. Šeda 19,9; 3. Scholz (všichni ZŠ Liberecká) 21,4.
Chlapci - 6x25m VZ: 1. ZŠ Liberecká 2:12,5; 2. ZŠ Šumava 2:24,8; 3. ZŠ Pasířská 2:31,0.

III. kategorie - 6. a 7. třída ZŠ a prima a sekunda SŠ
Dívky - 50m znak: 1. Grusová (Gym. U Balvanu) 31,0; 2. Heidrichová (ZŠ Šumava) 42,5; 3. Zelinková (ZŠ Pasířská) 51,7.
Dívky - 50m prsa: 1. Táborská (ZŠ Pivovarská) 41,7; 2. Lejsková (Gym. U Balvanu) 47,2; 3. Malá (ZŠ Rýnovice) 49,6.
Dívky - 50m volný způsob: 1. Chlumová (Gym. Dr. Randy) 40,2; 2. Zahálková (ZŠ Liberecká) 40,6; 3. Patočková (ZŠ Pasířská) 41,3.
Dívky - 5x50m VZ: Gym. U Balvanu 4:17,3; 2. ZŠ Pasířská 4:51,3; 3. ZŠ Tanvald 5:10,8.
Chlapci - 50m znak: 1. Sluka (ZŠ Pasířská) 37,1; 2. Umlauf (Gym. Dr. Randy) 50,0; 3. Pelant (ZŠ Kokonín) 52,8.
Chlapci - 50m prsa: 1. Trunečka 39,9; 2. Salaba (oba ZŠ Pasířská) 48,2; 3. Cvrček (Rym. Dr. Randy) 49,8.
Chlapci - 50m volný způsob: 1. Plzenský (ZŠ Janov) 31,9; 2. Vrbata (ZŠ Pasířská) 34,7; 3. Sedlák (ZŠ Šumava) 37,5.
Chlapci - 6x50m VZ: 1. ZŠ Pasířská 3:58,8; 2. ZŠ Liberecká (smíšená) 4:35,9; 3. ZŠ Tanvald 5:05,2.

IV. kategorie - 8. a 9. třída ZŠ a tercie a kvarta SŠ
Dívky - 50m znak: 1. - 2. Holubetzová (ZŠ Rýnovice) a Sejkorová (ZŠ Katolická) 36,5; 3. Klégrová (ZŠ Tanvald) 47,1.
Dívky - 25m motýlek: 1. Holubetzová (ZŠ Rýnovice) 15,5; 2. Sejkorová (ZŠ Katolická) 16,0; 3. Svobodová (Gym. Dr. Randy) 18,5.
Dívky 4x25m polohový závod: 1. ZŠ Tanvald 1:17,7; 2. Gym. Dr. Randy 1:18,8; 3. ZŠ Liberecká 1:24,6.
Dívky - 50m prsa: 1. Sejkorová (ZŠ Katolická) 42,0; 2. Holubetzová (ZŠ Rýnovice) 44,0; 3. Růžičková (ZŠ Tanvald) 44,4.
Dívky - 6x50m VZ: 1. ZŠ Tanvald 4:07,8; 2. Gym. Dr. Randy 4:17,0; 3. ZŠ Liberecká 5:04,4.
Dívky - 50m volný způsob: 1. Holubetzová (ZŠ Rýnovice) 32,0; 2. Sejkorová (ZŠ Katolická) 32,9; 3. Kocourková (ZŠ Tanvald) 34,2.
Chlapci - 50m znak: 1. Nosek (ZŠ Kokonín) 36,6; 2. Hübner (Gym. Tanvald) 39,5; 3. Buchta (ZŠ Arbesova) 40,0.
Chlapci - 50m prsa: 1. Potocký (ZŠ Arbesova) 43,4; 2. Kobilák (ZŠ Tanvald) 45,7; 3. Solfronk (ZŠ Pivovarská) 47,8.
Chlapci - 25m motýlek: 1. Martinovský (Gym. Tanvald) 13,9; 2. Prokop (ZŠ Kokonín) 14,0; 3. Sádovský (ZŠ Arbesova) 15,4.
Chlapci - 4x25m polohový závod: 1. ZŠ Arbesova 1:08,3; 2. Gym. Tanvald 1:08,4; 3. ZŠ Kokonín 1:12,1.
Chlapci - 6x50m VZ: 1. ZŠ Arbesova 3:23,4; 2. Gym. Tanvald 3:39,8; 3. ZŠ Liberecká 3:55,0.
Chlapci - 50m volný způsob: 1. Schubert (Gym. Dr. Randy) 31,8; 2. Koleci (ZŠ Arbesova) 32,3; 3. - 4. Štěpánek (ZŠ Mozartova) a Dittrich (Gym. Tanvald) 32,9.

V. kategorie - střední školy
Dívky - 50m znak: 1. Koubová 45,6; 2. Hasenkopfová 48,5; 3. Jandová (všechny Gym. U Balvanu) 49,0.
Dívky - 50m prsa: 1. Marešová (Gym. Dr. Randy) 42,7; 2. Prokopová (OA Jablonec) 44,1; 3. Marousková (Gym. Tanvald) 48,5.
Dívky - 25m motýlek: 1. Janoušková (Gym. U Balvanu) 15,3; 2. Hušková (Gym. Dr. Randy) 16,6; 3. Havránková (OA Jablonec) 16,9.
Dívky - 50m volný způsob: 1. Havránková (OA Jablonec) 33,8; 2. Jandová (Gym. U Balvanu) 33,9; 3. Skrbková (Gym. Dr. Randy) 34,2.
Dívky - 4x25m polohový závod: 1. Gym. Dr. Randy 1:12,3; 2. Gym. U Balvanu 1:16,1; 3. Gym. Tanvald 1:27,6.
Dívky - 6x50m VZ: 1. Gym. Dr. Randy 3:54,8; 2. Gym. U Balvanu 4:10,4; 3. Gym. Tanvald 4:38,1.
Chlapci - 50m znak: 1. Mika (Gym. Dr. Randy) 35,7; 2. Hess (OA Jablonec) 39,9.
Chlapci - 50m prsa: 1. Tajčman 39,1; 2. Král (oba Gym. Dr. Randy) 42,7; 3. - 4. Pala (SPŠT) a Kalcojanis (OA Jablonec) 43,0.
Chlapci - 25m motýlek: 1. Sádovský (Gym. Dr. Randy) 14,2; 2. Kalcojanis (OA Jablonec) 20,8.
Chlapci - 4x25m polohový závod: 1. Gym. Dr. Randy 1:02,3; 2. OA Jablonec 1:15,3.
Chlapci - 50m volný způsob: 1. - 2. Pekárek a Mareš (oba Gym. Dr. Randy) 29,7; 3. Chropůvka (OA Jablonec) 33,4.
Chlapci - 6x50m VZ: 1. Gym. Dr. Randy 3:10,3.