Ve čtyřiceti startech v jednotlivých disciplínách a kategoriích si soupeři rozdělili vítězství rovnoměrně.

Dvacetkrát vyhráli plavci jablonecké Bižuterie a stejný počet výher si odvezli plavci do Liberce, osmkrát zvítězili závodníci Slavie Liberec a jedenáctkrát plavci Sportovního plaveckého klubu Liberec.

Závody byly vypsány pro všechny plavecké styly na tratích padesát a sto metrů, které absolvovali plavci od žákovských kategorií až po dospělé či veterány, většinou bafuňáře oddílů.

Výsledné časy ani nejsou důležité, všichni se připravovali na přebory severočeské oblasti, které nyní plavce čekají.

Z domácích plavců se v dorostenecké kategorii dařilo Janě Janouškové, vítězce stometrové trati ve všech čtyřech plaveckých stylech a stejně tak si suverénně vedl dorostenec Slavie Liberec David Drbohlav.

Čtyřnásobnými vítězkami se staly i dvě naděje Bižuterie Natálie Bělinová (ročník 2000) a Tereza Grusová (1998), kterou vždy na stříbrné příčce proháněla lepšící se další Jablonečanka Klára Holubetzová.

Po dvou výhrách ve svých kategoriích si připsali i tři jablonečtí plavci Tomáš Prokop (1996), Kryštof Nosek a Petr Sádovský (oba roč. 1998). Třikrát ve výsledcích bylo na špici i jméno Matek, jednou bývalá jablonecká jednička Štěpán, nyní již trenér a udílející rady i svému bráchovi Mikuláši (ročník 2001), který urval dokonce zlata dvě.