CYKLISTIKA:

Závěrečná vyjížďka: Sobota 20. října 2007 10 hodin: Klub cyklistů Pivovar Vratislavice pořádá poslední cyklistickou vyjížďku. Sraz je v 10 hod. ve Vratislavicích v pivovaru, odjezd směrem na Jablonec nad Nisou – po trase Tour de Malá Skála - na Ostrý roh – Kopanina - Frýdštejn – Jenišovice, dále Jílové, Hodkovice, Záskalí, Dlouhý Most, kde je sraz všech účastníků v hospodě pod kostelem „U Hastrmánka“.

FOTBAL:

1. Gambrinus liga, 10: kol: Neděle 15 hodin: FK Jablonec 97 – FC Baník Ostrava, Chance aréna Jablonec.

Česká fotbalová liga, 12. kolo: Sobota 10.15 hodin: FK Jablonec 97 B – Letohrad, hřiště Český Dub.
Divize dorostu: Neděle 13.15 a 15.30 hodin: FK Jablonec 97 B a D – SK Chrudim (hřiště Tanvald, v případě nepřízně počasí Mšeno).
Krajský přebor, 12. (11.) kolo: Sobota 15.30 hodin: FC Pěnčín A – ŽBS Železný Brod A.
I. A třída, 12. (11.) kolo: Sobota 15.30 hodin: FK Velké Hamry – Nový Oldřichov, Jiskra Mšeno – Lomnice.
I. B třída východ, 12. (11.) kolo: Sobota 15.30 hodin: Jiskra Tanvald – Jiskra Mšeno B, Sokol Plavy B – Železný Brod B, Sokol Držkov – Horní Branná.
Okresní přebor II. třídy, 12. (11. kolo): Sobota 15.30 hodin: Viktorie Janov – Sokol Zásada B, Jiskra Harrachov – Camel Jablonec, Sokol Rádlo A – FC Pěnčín B, Sokol Maršovice – SK Hodkovice B, Vesko Nová Ves – Sokol Kokonín A, Spartak Slavoj Kořenov – FK Velké Hamry B, neděle 15.30 hodin: Rychnov – Spartak Smržovka.
Okresní soutěž III. třídy, 11. (10.) kolo: Sobota 14.30 hodin: Albrechtice/Jiřetín – Atax Jenišovice B, sobota 15.30 hodin: Jiskra Josefův Důl – Lučany B, Sokol Jistebsko – SK Malá Skála B (UMT Železný Brod), neděle 10 hodin: Sokol Rádlo B – Sokol Držkov B, neděle 14 hodin: Roma Jablonec – Sokol Radčice, neděle 15.30 hodin: Sokol Kokonín B – Sokol Plavy B.

HÁZENÁ:

II. liga muži: Neděle 17 hodin: ELP Jablonec A – Jiskra Mimoň (hraje se v Městské sportovní hale v Jablonci).
Přátelsky: Úterý od 18.00 hodin: ELP Jablonec – junioři Česká republika do 18 let. (hraje se ve sportovní hale v Tanvaldě).

 

HOKEJ:

II. liga západ: Středa 18 hodin: HC Vlci Jablonec – Děčín.

PŘESPOLNÍ BĚH:

Skuhrovský přespolní běh: Sobota 8 hodin: TJ Sokol Skuhrov pořádá tradiční přespolní běh.
Hamrovský přespolák: Neděle 8 hodin: TJ Velké Hamry pořádá veřejný závod v přespolním běhu.

VOLEJBAL:

I. liga muži: Sobota 17 hodin: TJ Bižuterie Jablonec – VŠŠK MFF Praha (hraje se na centr kurtu v Městské sportovní hale Jablonec).
Krajský přebor juniorek: Sobota 10 a 12 hodin: Bižuterie Jablonec – Vysoké nad Jizerou (hraje se na čtvrtém kurtu Městské sportovní haly v Jablonci).