V kvalitním utkání podlehli zdatnému soupeři o jedinou branku, když průběžné skóre se měnilo, jako pověstné přesýpací hodiny. Domácí začali lépe a vedli 3:0. Hosté vstřelili první branku až v 7. minutě, ale ještě před přestávkou se ujali vedení 10:11. To ovšem domácí do konce prvního poločasu otočili na 13:12. Překvapili Pragováky především rychlým pohybem i myšlením, když v jejich řadách vystřídali mladíci, kteří hrají dorosteneckou ligu.
Do druhé části hry, která se hrála místo obvyklých třiceti celých 45. minut, nastoupili hosté s cílem otočit vývoj utkání. To se jim také podařilo a vedli až rozdílem 5 branek za stavu 22:27. Skvělým způsobem jim fungoval především přechod do rychlého protiútoku. Z toho těžil s chutí hrající Mrklas, který skóroval celkem 16krát. Trenér Dědeček dal opět příležitost celému kádru hráčů. Vyzkoušel také možnou posilu Bohdana Krupu, bývalého hráče Zubří. Naproti tomu postrádal řadu opor a nepoužil ani hostující hráče. Pragováci si však neodpustili množství technických chyb a tak domácí v závěru hrací doby postupně snižovali jejich vedení, až těsně před koncem opět jejich mladíci otočili skóre a o jedinou branku zvítězili. Odvetu tyto dva týmy sehrají na turnaji, který Pragováci pořádají 17. února v Tanvaldu.
Sestava a branky ELP Jablonec: D. Hlinka, Roth – Mrklas 16, R. Hlinka 7, Matek 4, Krupa 3, Dědeček, Svoboda, Ziebiker a Meloun po 2, Trejbal, M. Vraný a Janeček.⋌ (pb)