Velká bitva se strhne v běhu na 60,metrů, ve kterém se utkají oba naši nejlepší sprintéři Jan Veleba a Zdeněk Stromšík. Ten již při svém prvním letošním startu dosáhl výkonu 7.72.

Zajímavá bude také soutěž ve skoku o tyči, v níž by měl dominovat Robert Sobera s Polska. Ve skoku dalekém budeme zvědaví na výkon amerického reprezentanta Latimera Jordan , který má zálusk na překonání rekordu mítinku, který je 808 centimetrů.

V dalším zápase II. ligy Jablonec podlehl soupeři z Řisut. Hned v Děčíně si chce ale spravit chuť a navázat na pět neprohraných utkání.
Trenér jabloneckých Vlků Plíhal: Lepší nebyli, jen dávali šťastné branky

V běhu na 60mpřekážek se představí německý reprezentant Balnuweit Erik s našimi mladými nadějemi. Zajímavý bude souboj naši nejrychlejší sprinterky Klári Seidlové s Polkou Jagodou Mierzynskou. Nejkvalitnější disciplínou je ženská dálka.

Obě přihlášené závodnice Angulo Yuliana z Ekvádoru a Španělka Diame Fatima skončeno přes 660cm. Uvidíme, jak se s touto konkurencí vyrovná domácí závodnice Barbora Hůlková. V běhu na 60mpřekážek svede boj o vítězství naše nejlepší Lucie Koudelová s Maďarkou Sorok Klaudií. Závody se konají v sobotu 18. ledna od 17 hodin v atletické hale v Jablonci nad Nisou. Nenechte si ujít vidět výbornou halovou atletiku.

Vítková: Netáhne mi to
Bylo to pro mne na trati trápení, povzdechla si Vítková