Rychnov n. N. – Nohejbalový turnaj trojic připravili pořadatelé na sobotu 20. srpna. Nejedná se o zápolení profesionálů, ale sestavit tým si může každý, kdo má chuť si zpříjemnit letní víkend aktivním pohybem.
VŠECHNO BUDE VLASTNÍ
Na účastníky čeká celý den zajímavý program. Turnajem bude provázet zpěvák a moderátor Jakub Děkan alias Děkys z Liberce. Přichystaný pro hráče i návštěvníky bude také gril a zkušený „chef".
A občerstvení garantují pořadatelé pouze z vlastní výroby, v nabídce budou burgery, maso, limo i pivo. Vytvořte si tedy také svůj mančaft a přijeďte si zahrát do Rychnova.
POBAVÍ TAKÉ DĚTI
A děti vezměte sebou. Na ty čekají letní drinky, skákací hrad, malování na obličej a chybět nebudou také oblíbené Baby Hotdogy.
Závazné přihlášky zasílejte na emailovou adresu: bizoncup@email.cz, nebo kontaktujte pořadatele Davida Procházku na telefonu 731 657 600.
Startovné je 150,- za osobu. Zahrnuje i lehké občerstvení a nápoj. Maximální počet týmů v turnaji bude šestnáct. Zápasy se hrají na dvou kurtech s umělým povrchem. Uzávěrka přihlášek je nejpozději do osmnáctého srpna. Turnaj připravila skupina mladých nadšenců, kterým pomohl sponzor, kiosek U Bizona. (db)