Začalo to přitom docela dobře. Jablonecký tým se dostal do vedení, když se potřetí v sezóně prosadil Miroslav Kukla. Pak ale GMM výrazně polevilo, Středočeši převzali otěže zápasu a do přestávky třemi brankami otočili skóre.

Po přestávce se herní projev Jabloneckých výrazně zlepšil, síť se ale rozvlnila na druhé straně, a tak GMM záhy po startu druhého poločasu prohrávalo 1:4. Jenže naděje umírá poslední a hráči GMM jako by si toto známé heslo vzali k srdci.

Jablonečtí Vlci. Ilustrační fotografie.
Vlci v Děčíně podlehli až na nájezdy, připsali si alespoň cenný bod

Nejprve se jim podařilo snížit na rozdíl dvou gólů zásluhou Tomáše Mazánka, důležitou kontaktní branku pak vsítil starší bratr Milan Mazánek. Když potom v závěru zápasu trenér Bláha zavelel k powerplay, sahal Jablonec po bodu. Tomáš Mazánek však v největší šanci selhal, domácí naopak přidali pojistku v podobě páté trefy a bylo vymalováno. Parta kolem Petra Mečíře odjela z Boleslavi s hořkou prohrou 3:5.

Milan Bláha, trenér: „Hlavně v prvním poločase jsme předvedli doslova tragicky výkon. Po bouřce v kabině jsme sice brzy inkasovali na 1:4, ale naše hra šla nahoru a po snížení na 3:4 jsme sahali po bodech. Powerplay nám bohužel nevyšla, hlavně T. Mazánek neproměnil 100% šanci, kdy minul prázdnou branku. V posledních vteřinách ještě hrubě chyboval sudí Řeháček, který přehlédl evidentní faul na Vykoukala (následoval by 10m kop pro nás) a my inkasovali. Vzhledem k nedůstojnému prvnímu poločasu jsme však prohráli zaslouženě.“

Fotbalisté Jablonce porazili v přípravě Bohemians 1905.
Jablonec má první výhru, porazil Bohemians 1:0. Nejspíš ale přišel o Doležala