Děvčata hrála dva zápasy v Brně. Tam znají výborný ženský basket mnoho let. Proto se nedá jet na takového soupeře se sedmi hráčkami.

Porážky pro průběh soutěže nejsou ani tak moc důležité, protože pro postup do play-off to není ohrožující. A umístění na druhé příčce tabulky lze s úspěchem potvrdit dvěma zápasy doma o víkendu 10.-11.2. v zápasech s posledním Libercem a pražskou Aritmou.

Žabiny Brno B – Bižuterie 72 :57 (22:23, 45:33, 62:44)

K odvetě za porážku v Jablonci se rezerva mnohanásobného mistra ČR připravila tím, že postavila dvě úspěšné hráčky z áčka Stoupalovou a Šoukalovou, která spolu s juniorkou Vitulovou obstarávaly střelbu domácích. A právě ta rozhodla o prohře Bižuterie, protože po vyhrané první čtvrtině jim úplně odešla. Naopak velmi dobré utkání již tradičně odehrála Zuzka Kučerová, která táhla celá tým a nastřílela i 21 bodů. Hostům se nedařila ani střelba trestných hodů.

Sestava a body: Kučerová 21, K. Ješkeová 13, Grindlerová 11, T. Ješkeová 5, Čmejrková 3, Pískačová 2, Drahoňovská.

KP Brno B – Bižuterie 71 : 70 (19:12, 33:36, 50:55, 63:63) – po prodloužení

Další zápas s rezervou druhého brněnského týmu extraligy byl vyrovnanější. Po prohře Bižuterie v první čtvrtce Jablonecké stav otočily a udržovaly si vedení do poslední části hry. Skutečnost, že hrály v sedmi, pocítily hosté, když ještě v první se zranila Čmejrková a nedohrála. A K. Ješkeová nastřádala čtyři fauly více seděla na lavičce.
Spokojenost týmu Bižuterie trenéru Davidovi tentokrát přinesly juniorky Veronika Pískačová a Lucie Drahoňovská, které zatížily konto soupeřek 12 resp. 10 body.

V počátku nastavení domácí docílily trojku, pak domácí rozhodčí – hnidopich odpískal jablonecké Adéle Grindlerové 2 x nesený míč, a pomohl tak Brněnským, což proti prořídlému kádru hostů stačilo.

Sestava a body: T. Ješkeová 15, Grindlerová 13, Pískačová 12, K., Ješkeová 11, Drahoňovská 10, Kučerová 7, Čmejrková 2