Jablonec - Louny 34:26 (19:12)

Další vítězství vybojovali jablonečtí házenkáři v domácím utkání II. ligy proti Loko Louny.

Po velmi dobrém prvním poločase si vytvořili sedmibrankový náskok a ten udrželi až do konce utkání.

Jablonečtí házenkáři nastoupili do zápasu velmi soustředěně a od prvních minut udávali tempo hry. V osmé minutě za stavu 5:1 vypadal soupeř, že přijel na výlet. Ovšem hostující trenéři svým time-outem vzbudili hosty a házená se vyrovnala. V 17. minutě zápasu se poprvé trefil jeden z nejlepších střelců domácí Patrik Trejbal.

A i díky zlepšené obraně a výbornému výkonu gólmana Davida Hlinky domácí tým ovládl zbytek prvního poločasu, který vyhrál 10:4 a definitivně rozhodl o poločasovém náskoku 19:12.

Druhá půle již byla vyrovnaná. Domácí, vědomi si svého náskoku, hodně promíchali v druhé části poločasu sestavu . Příležitost dostali dorostenci Svoboda a zejména Jandera, který svými čtyřmi brankami předvedl svůj talent. K dalšímu střetnutí odjíždějí jablonečtí házenkáři v sobotu. Utkají se s rezervou extraligové Dukly Praha.

Sestava: Hlinka, Kysela - Patrik Trejbal 12, Hartig 4, Tomáš 4, Jandera 4, Žák 3, Svoboda S. 3, Šatava 2, Preisler 2, Trejbal D., Mony, Heinl, Svoboda T.