Tenisté v kategorii dospělých družstev mají dobojováno na Horní Proseči v rámci 1. ligy skupiny B.

Třetí hrací den proti sobě nastoupila družstva, která byla na prvním, resp. druhém místě. Severočeská tenisová tak vyzvala LTC Modřany. Jabloneckomostecký oddíl neponechal nic náhodě a zvítězil přesvědčivě 5:1 na body. Nebylo tak ani potřeba odehrát zápasy čtyřhry, které by v případě vítězství Modřan neodvrátily konečnou porážku.

Z šesti zápasů singlu prohrála Severočeská tenisová jen jeden zápas. Pavel Krček nestačil na Davida Pultra a prohrál 1:2 po setech 7:5, 3:6 a 1:6. V dalších zápasech už domácí tenisté zvítězili. Peter Miklušičák si poradil s Lukášem Jedličkou, které porazil 2:1 po setech 3:6, 7:5 a 6:1. Zbylé duely vždy skončily po dvou setech. Eva Fislová vyhrála nad Vendulou Plechatou po setech 6:0 a 6:2, Martina Suchá vyzrála na Terezu Jankovskou po setech 6:2 a 6:4. Ján Stančík porazil Vojtěcha Adámka 6:3 a 6:0. V posledním zápase vyhrál Tomáš Janči nad Lukášem Poláčkem přesvědčivě po setech 6:1 a 6:0.

V celkovém pořadí skupiny B se Modřany propadly až na třetí místo, před závěrečným hracím dnem však byly na místě druhém.TK Start Conteg Praha totiž nastoupil proti Dobřichovicím, které porazil 5:4 na body a ziskem pěti bodů za dvě výhry a jednu prohru skončilo o jeden bod před Modřany.

Na posledním místě tak v Jablonci skončily Dobřichovice, které nedokázaly vyhrát ani jeden ze tří zápasů a připsaly si jen tři body za stejný počet porážek.

Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE