Nejúspěšnější závodnicí byla reprezentantka České republiky Martina Müllerová ve váze do 60 kg, která ve finále fullcontactu poslala v prvním kole Kulhánkovou z Ústí dvakrát kopem na žebra do počítání, to znamenalo vítězství R.S.C. a první zlatou.

„V K1rules jedna se představil rekordní počet závodnic. Martina byla nasazená a čekala na vítězku Lisovou z SKBU Hostivař Praha. Tento semifinálový zápas skončil rovněž v prvním kole, pro změnu KO naskočeným kolenem,“ okomentoval finálový postup Müllerové Alois Škeřík.

Finále proti Olahové z Pardubic neprobíhalo tak jednoduše. Menší Olahová první kolo vyhrála o tři přesné zásahy, ve druhém kole po přesném háku na hlavu začal zvrat vývoje utkání. Otřesená soupeřka přestala stíhat kombinace a byla počítána. „Třetí kolo se neslo v režii Martiny, která dokonala třetí předčasné ukončení zápasu a druhou zlatou placku,“ oddechl si Škeřík.

Svou pozici reprezentanta potvrdil i Jan Fendrich ve váze do 71 kg. Fendrich čekal na vítěze čtvrtfinálového boje. Onen šťastný vítěz Visinger z G- titan Žatec ale na Honzovy zkušenosti nestačil. U všech rozhodčích zvítězil více jak o čtrnáct přesných zásahů. Finálový boj sliboval podívanou dvou reprezentantů Fendricha a Hona z Rožnova.

„Honza nastoupil se známkami předešlého boje, přesto svého soupeře jednoznačně předčil. Držák Hon měl co dělat, aby přestál druhé kolo, ve kterém byl počítán po tvrdém švihu na hlavu,“ pochvaloval si boj svěřence Škeřík.

Stříbro si přivezl Martin Vejvoda z fullcontactu do 75 kg. V prvním utkání těsně vyhrál nad Trégrem. Do druhého zápasu jako by přišel jiný Martin Vejvoda. Svého soupeře Hokszu z SKBU Hostivař Praha naprosto rozebral pohybem na nohách a nedal nejmenších pochyb o vítězi. Ve finále nestačil na reprezentanta v klasickém boxu Tomáše Bezvodu.

V supertěžké váze se předvedl Jiří Stöhr proti Zavadilovi. Lepší boxerské výměny poslaly borce z Rádla do semifinále na Vodaka z Krásné Lípy. Jiří na přesné zásahy vyhrál, ale nenakopal předepsaný počet kopů, za což mu byl udělen trestný bod a o své vítězství tak přišel. V boji o třetí místo mu jeho soupeř nenastoupil, a tak si odvezl bronz.

V eliminacích vypadl Jan Vocel s ústeckým Martinem Jančovičem. Honza nasadil vysoké tempo a první kolo přesvědčivě vyhrál.
Nejmladší člen výpravy Petr Záděra ve svém prvním kickboxerském utkání měřil síly s pozdějším vítězem Kotrčem, kdy o vítězství přišel dvě vteřiny před koncem zápasu.