„Nově složený tým se zejména v prvním zápase s Dubem herně hledal a uznání zaslouží pouze mladíci v útoku Cironis se Sekyrou, z áčka hostující Plaček a v obraně zkušení Čurda a Dupal,“ sdělil předseda 1. FBK Campus Aleš Cholenský.

V prvním zápase, po oboustranně opatrném začátku, udeřil první Dub, který skóroval v 5. minutě. Za Jablonec odpověděl dvěma góly na konci 1. a začátku 2. třetiny Cironis, ale Dubu se podařilo do konce třetiny srovnat. Na začátku poslední třetiny šel Jablonec do vedení, ale pak třikrát inkasoval během dvou minut, když dvakrát zaspal gólman Havel. Do konce zápasu už se jenom podařilo snížit Sekyrovi.

„Ve druhém zápase nastoupil do brány mladý Čermák a předvedl výborný výkon, když v prvních dvou třetinách pouze dvakrát inkasoval po prudkých střelách bývalého extraligového hráče Brože a v poslední třetině po chybě obrany,“ okomentoval Aleš Cholenský výkon gólmana Čermáka. Celý tým předvedl lepší výkon než v prvním zápase, ale do vedení šel Turnov. Jablonec potom dvakrát vedl, ale Turnovu se v obou případech podařilo vyrovnat a utkání skončilo nerozhodně.