Letos se jedná o třetí ročník, který mají pořadatelé naplánovaný na sobotu 4.8. od 10 hodin v nově upraveném sportovním areálu u fotbalového hřiště Spartaku Rychnov.

„Bizon Cup je akce pro celou rodinu, která nabídne zase bohatý program. Hlavním bodem je samozřejmě nohejbalový turnaj trojic, který moderuje bývalý ligový fotbalový rozhodčí Pavlín Jirků. Chybět nebude ani exhibice profesionálních nohejbalistů z Čelákovic. A doprovodný program bude patřit hlavně dětem, pro které jsme připravili bumperballs, profesionální malování na obličej a skákací hrad,“ uvedl za pořadatele David Procházka.

Bizon Cup 2018.Návštěvníci se mohou těšit na domácí limo, pivo, burgry, kávu. Novinkou je letos živá muzika v podání mladé kapely DUO VoHon z Jablonce nad Nisou, která se představí v odpoledních a večerních hodinách.

„S organizaci nám pomohla skupina Bizoncrew finančně podporovaná hlavním sponzorem Josefem Boumou, majitelem Kiosku U Bizona v Sedmihorkách. K dobrému průběhu akce nám přispěly i další firmy: Inteva, ZF, město Rychnov u Jbc n. N. a Restaurant59, díky kterým můžeme opět turnaj uskutečnit. Všechny zveme na příjemně strávenou sobotu v Rychnově,“ připomenul David Procházka.