STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy: Výsledky: 7. kolo: Sokol Mukařov B - Sokol ŽBS Železný Brod B 1:17, Sokol Bratříkov C - Bižuterie Jablonec n.N. E 6:12, SK Jiřetín A - Bižuterie Jablonec n.N. F 13:5, Sokol ŽBS Železný Brod C - Spartak Rychnov A 7:11, Spartak Rychnov B - SK Břízky A 8:10, Sokol Loužnice A - Sokol Bratříkov B 11:7, Autobrzdy Jablonec n.N. - Jiskra Tanvald C 14:4, 8. kolo: Sokol ŽBS Železný Brod B - Jiskra Tanvald C 16:2, Sokol Bratříkov B - Autobrzdy Jablonec n.N. 8:10, SK Břízky A - Sokol Loužnice A 11:7 ,Spartak Rychnov A - Spartak Rychnov B 7:11, Bižuterie Jablonec n.N. F - Sokol ŽBS Železný Brod C 9:9, Bižuterie Jablonec n.N. E - SK Jiřetín A 6:12 Sokol Mukařov B - Sokol Bratříkov C 8:10.

 

p.

družstvo

zápasy

výhry

remizy

prohry

kont.

score

body

1.

Sokol ŽBS Železný Brod B

#

8

7

0

1

0

101

:

43

22

2.

SK Jiřetín A

#

8

7

0

1

0

92

:

52

22

3.

Bižuterie Jablonec n.N. E

#

8

6

0

2

0

88

:

56

20

4.

Autobrzdy Jablonec n.N.

#

8

5

0

3

0

78

:

66

18

5.

SK Břízky A

#

8

4

1

3

0

79

:

65

17

6.

Sokol ŽBS Železný Brod C

#

8

4

1

3

0

77

:

67

17

7.

Spartak Rychnov A

#

8

4

0

4

0

78

:

66

16

8.

Bižuterie Jablonec n.N. F

2

8

3

2

3

0

73

:

71

16

9.

Sokol Loužnice A

-2

8

4

0

4

0

71

:

73

16

10.

Spartak Rychnov B

-6

8

4

0

4

0

69

:

75

16

11.

Sokol Bratříkov C

#

8

2

1

5

0

60

:

84

13

12.

Jiskra Tanvald C

#

8

1

1

6

0

52

:

92

11

13.

Sokol Bratříkov B

#

8

1

0

7

0

52

:

92

10

14.

Sokol Mukařov B - turbo

#

8

1

0

7

0

38

:

106

10

Úspěšnost hráčů:
1. Sedlák (Jiřetín A)⋌ 100,00 31 1 96,88
2. Slavík (Loužnice A)⋌ 100,00 29 3 90,63
3. Bártl (Jiřetín A)⋌ 75,00 21 3 87,50
4. Kynčl (Bižuterie E) ⋌75,00 20 3 86,96
5. Pušová (Břízky A)⋌87,50 24 4 85,71
6. Paldus (Autobrzdy)⋌100,00 26 5 83,87
7. Vít (Žel. Brod B)⋌100,00 26 5 83,87
8. Marek (Rychnov A)⋌87,50 23 5 82,14
9. Kulhánek (Jiřetín A)⋌75,00 19 5 79,17
10. Bareš (Žel. Brod B)⋌100,00 23 8 74,19

Legenda: pořadí, jméno, družstvo, odehráno %, vítězství, prohry, úspěšnost v %.
Okresní přebor II. třídy: Výsledky: 7. kolo: Jiskra Tanvald F - SK Jiřetín B 1:17, Bižuterie Jablonec n.N. G - Jiskra Tanvald D 0:18, SK Břízky B - Sokol Jílové 18:0, Spartak Rychnov C - Sokol Koberovy 5:13, Sokol Loužnice B - SK Břízky C 14:4, Jiskra Tanvald E - Sokol Bratříkov D 6:12, 8. kolo: SK Jiřetín B - Sokol Bratříkov D 12:6, SK Břízky C - Jiskra Tanvald E 5:13, Sokol Koberovy - Sokol Loužnice B 18:0, Sokol Jílové - Spartak Rychnov C 0:18, Jiskra Tanvald D - SK Břízky B 8:10, Jiskra Tanvald F - Bižuterie Jablonec n.N. G 10:8.

 

p.

družstvo

zápasy

výhry

remizy

prohry

kont.

score

body

1.

Sokol Koberovy

1

8

7

1

0

0

119

:

25

23

2.

SK Břízky B

#

8

7

1

0

0

115

:

29

23

3.

Jiskra Tanvald D

5

8

6

0

2

0

108

:

36

20

4.

SK Jiřetín B

2

8

6

0

2

0

90

:

54

20

5.

Spartak Rychnov C

#

8

5

0

3

0

88

:

56

18

6.

Sokol Bratříkov D

6

8

4

0

4

0

84

:

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky