Tituly mistrů České republiky kategorií žactva jsou rozebrány. Všechny zlaté medaile zůstaly v držení nadějí TJ Saně Smržovka.
V kategorii žáků vyhrál domácí Kristián Nitsche, který po první jízdě vedl před svým největším konkurentem Tomášem Mizerou o pouhé dvě tisíciny vteřiny. Ovšem ve druhé finálové jízdě udělal méně chyb a svůj náskok zvýšil na několik desetin. Třetí v kategorii starších žáků byl na 720 metrové dráze Tomáš Tokár rovněž ze Smržovky.

V kategorii mladších žáků jasně kraloval Tomáš Veselouš z TJ Saně Smržovka, před oddílovým kolegou Jakubem Patrmanem. Třetí skončil závodník ze Starých Hamrů Roman Pělucha.

V kategorii starších žákyň titul získala Anna Patrmanová, která ovšem ve své kategorii startovala sama. V závodě mladších žákyň vyhrála Vendula Čumpelíková ze Smržovky, která si rozhodující náskok vytvořila již v první jízdě. Ve druhé si ho pohlídala a vyhrála zcela zaslouženě. Druhá skončila Kateřina Mizerová rovněž ze Smržovky a třetí Nikola Wolfová ze Starých Hamrů. V závodě žákovských dvojic vyhrála posádka Nitsche – Patrman, před párem Mizera – Veselouš.

V soutěži družstev se mistrem republiky stalo družstvo TJ Saně Smržovka 2, ve složení Kristián Nitsche, Jakub Patrman a Kateřina Mizerová, které nasbíralo 26 bodů. Druhý smržovský tým (Mizera, Zachoval, Čumpelíková, Veselouš) získalo bodů dvaadvacet. Do bodování týmů se počítaly obodované výsledky nedělních závodů žáků, žákyň a dvojic.

„I přesto, že nepřijeli všichni závodníci z Moravy, které skolila chřipková epidemie, jsem s účastí spokojen. Všichni žáci zajeli velmi slušné časy a někteří dokonce jeli první velké závody v kariéře,“ zhodnotil mistrovství republiky předseda Českomoravské sáňkařské asociace Drahoslav Hušek a dodal. „Musím také pochválit naše ledaře, kteří letos odvedli špičkovou práci, čistota ledu je perfektní.“

Výsledky, 2 jízdy, dráha 720 metrů:
Starší žáci: 1. Nitsche (Smržovka) 79,606, 2. Mizera (Smržovka) 80,058, 3. Tokáš (Smržovka) 80,590. Mladší žáci: 1. Veselouš (Smržovka) 74,146, 2. Patrman (Smržovka) 82,825, 3. Pělucha (Staré Hamry) 102,422. Starší žákyně: 1. Patrmanová (Smržovka) 84,330. Mladší žákyně: 1. Čumpelíková (Smržovka) 77,525, 2. Mizerová (Smržovka) 78,923, 3. Wolfová (Staré Hamry) 85,609. Dvojice žáci: 1. Nitsche – Patrman (Smržovka) 84,837, 2. Mizera – Veselouš (Smržovka) 85,331. Družstva: 1. Smržovka II 26 bodů, 1. Smržovka I 22 bodů, 3. Oldřichov – Smržovka 16 bodů.