Vynikajícího úspěchu dosáhl dorostenec atletického oddílu LIAZ, svěřenec Trenéra Mirka Ruckého Jan Solfronk, který na mistrovství České republiky dorostu vybojoval zlatou medaili výkonem 6 684 body. Průběh Solfronkova desetiboje byl velmi dramatický. Po vynikajícím výkonu a osobním rekordu v běhu na 100 m padla na Solfronka nevysvětlitelná psychická krize a ve skoku dalekém, vrhu koulí a skoku vysokém dosáhl mnohem horších výkonů než na které momentálně měl. Poslední disciplínou prvního dne byl běh na 400 m, který rozběhl, jak se říká, na krev. Zaběhl neuvěřitelný osobní rekord 49,85 sec., což je druhý letošní dorostenecký čas v republice. Tímto výkonem se tak namotivoval, že druhý den ve všech pěti disciplínách vytvořil osobní rekordy. V běhu na 110 m překážek dokonce překonal limit pro start na mistrovství světa dorostu. V jednotlivých disciplínách desetiboje dosáhl Jan Solfronk těchto výkonů: 100 m 11,63 sec., dálka 614 cm, koule 12,09 m, výška 172 cm, 400 m 49,85 sec., 110 m překážek 14,32 sec., disk 38,11 m, tyč 400 cm, 1 500 m 4:32,79 min.
Z ostatních dorostenců skončil Jan Barek mezi 21 závodníky na desátém místě s 5 588 body a Michal Skirčák čtrnáctý s 5 064 body. Kristýna Zimová se s 2 588 body umístila na čtvrtém místě. Z šestnácti starších žáků byl Lukáš Kožíšek se 4 385 body osmý.