Tanvaldským se dařilo a z Kralup přivezli mladí bojovníci celkem devět medailí a z toho byly tři zlaté. „Vyzdvihnout musíme výkon Kláry Patkové, která získala zlato ve fightingu, ale především v těžké mezinárodní konkurenci v Brazilském ju–jitsu se nezalekla soupeřek a vybojovala pěkné druhé místo,“ pochvaloval svou svěřenkyni Aleš Nigrin.

Pro některé závodníky to byl první křest ohněm, například Prouskovou a Fejfarovou a hned se jim podařilo získat cenný kov. O ostatních se dá říci, že už patří mezi zkušené harcovníky.

Závodů se zúčastnilo přes 260 závodníků z 20 klubů České republiky, Slovenska a Rakouska. Závody ju–jitsu doprovázely závody v Duo kata a Fightingu.

„Dobře organizované závody s množstvím fyzicky i psychicky vypjatých zápasů poskytly našim žákům další zkušenosti do jejich sportovní kariéry,“ zhodnotil turnaj Nigrin.

Výsledky: Patková Klára (1. F, 2. BJJ); Všetečka Vadym (2. F); Zaplatílek Ota (1. F); Fejfarová Natálie (1. BJJ); Prousková Denisa (2. BJJ); Patková Anna (3. BJJ); Pešta Dominik (3. BJJ); Tancer Filip (3. BJJ).