Ty v sobotu a v neděli v Corny atletické hale na Střelnici pořádala Tělovýchovná jednota Liaz. Krajské přebory měly překvapivě nejen početnou účast, ale i vysokou výkonnostní úroveň v kategoriích mládeže.

Ve vícebojích dosáhli vynikajících výkonů v kategorii žákyň Anna Marie Rappová, mezi dorostenkami Michaela Tvrdíková a Eva Jeníková, žák Matěj Chvála, dorostenci Vojtěch Slouka a Roman Pulíček a junioři dokonce tři, a to loňský mistr republiky v desetiboji Jan Solfronk, Václav Barák a Jakub Janda.

V jednotlivých disciplinách podali mimořádné výkony v žácích Matěj Chvála v běhu na 60 m časem 7,66 sec. a Mirza Selimovič v běhu na 1 000 m časem 2:55,65 min., mezi žákyněmi Pavlína Soprová v běhu na 60 m překážek za 9,19 sec., kategorii dorostenek Eva Jeníková v běhu na 800 m časem 2:30,02 min., Barbora Hamáčková v běhu na 60 m překážek časem 9,32 sec. a Tereza Pokorná ve vrhu koulí výkonem 14,39 m, mezi dorostenci to byl Jakub Holoubek, který skočil do výšky 187 cm. Mimořádné výkony podávali junioři. Jan Solfronk zaběhl 60 m za 7,35 sec., 60 m překážek za 8,51 sec. a ve skoku dalekém dosáhl výkonu 658 cm. Václav Barák dosáhl na 1 000 m času 2:43,44 min. a ve skoku o tyči skočil 420 cm. Jakub Janda skočil do výšky 194 cm a kouli poslal do vzdálenosti 13,90 m. Z mužů vynikl Petr Nejedlý v běhu na 60 m časem 7,19 sec. a Martin Heinl v kouli výkonem 13,15 m.

Celkové výsledky vícebojů:

Žákyně:

1. Rappová Anna-Marie (TJ Liaz Jablonec) 2860,
2. Soprová Pavlína (TJ Liaz Jablonec) 2794,
3. Michalská Klára (TJ Liaz Jablonec) 2683,
5. Vítová Petra (5. ZŠ Jablonec) 2163,
6. Purmová Barbora (TJ Liaz Jablonec) 2039

Dorostenky:

1. Tvrdíková Michaela (SG Jablonec) 3080,
2. Jeníková Eva (TJ Desná) 2949,
3. Kalousková Lucie (AC Česká Lípa) 2784,
4. Hamáčková Barbora (SG Jablonec) 2713,
6. Berglová Michaela (SG Jablonec) 2344.

Juniorky:

1. Zimová Kristýna (SG Jablonec) 3069,
2. Svědíková Martina (AC Slovan Liberec) 2691,
3. Šikolová Kateřina (TJ Liaz Jablonec) 2497

Ženy:

1. Válková Natálie (AC Česká Lípa) 2877,
2. Dědinová Kateřina (TJ Liaz Jablonec) 2823,
3. Dráhová Věra (AC Slovan Liberec) 2798

Veteráni:

1. Matura Jiří (TJ Liaz Jablonec).

Žáci:

1. Chvála Matěj (AC Slovan Liberec) 3875,
2. Selimovič Mirza (ZŠ Jablonné) 3352,
3. Brůček Jan (AC Česká Lípa) 3022.

Dorostenci:

1. Slouka Vojtěch (TJ Liaz Jablonec) 4335,
2. Pulíček Roman (TJ Liaz Jablonec) 4301,
3. Filip Patrik (TJ Liaz Jablonec) 4248,
5. Vintr Pavel (SG Jablonec) 4110,
6. Kožíšek Lukáš (TJ Liaz Jablonec) 3654

Junioři:

1. Solfronk Jan (TJ Liaz Jablonec) 4938,
2. Barák Václav (AC Slovan Liberec) 4774,
3. Janda Jakub (DDM Cvikováček Cvikov) 4763,
4. Mikula Jan (TJ Liaz Jablonec) 4008

Muži:

1. Hochmut Jaroslav (AC Česká Lípa) 4096,
2. Souček Petr (AC Česká Lípa) 4085,
3. Nejedlý Petr (AC Česká Lípa) 3976
4. Knejp Ivo (TJ Liaz Jablonec) 3866