„Zúčastnit se mohou muži narození roku 1982 a starší,“ upřesňuje podmínku hlavní organizátor FK Železný Brod, Jaroslav Kletečka a dodává, že hrát se bude na „umělce“, hrací doba je 1 x 13 minut, ve finále 1 x 18 minut. V týmech může nastoupit 1 + 6 hráčů v poli a střídání je povoleno jako při hokeji, počet hráčů v jednom týmu pořadatel neomezil.

VŠICHNI VĚDÍ, CO JE ČEKÁ

„O pořadí rozhodne počet bodů nebo vzájemný zápas nebo rozdíl branek, více vstřelených branek a taky třeba los. Ale všechny potřebné podrobnosti se přihlášené týmy už dozvěděly,“ dodal za pořadatele Jaroslav Kletečka. Účast na fotbalovém turnaji starých gard je bohatá, nejen proto, že se při něm potkají bývalí spoluhráči a soupeři, ale také pro výbornou atmosféru, která na železnobrodském hřišti panuje.

V letošním roce nebude opět chybět několik domácích týmů, ani fotbalisté z Kokonína, Doubí, Bělé pod Bezdězem, Bakova nad Jizerou, Jiskry Mimoň, Slovanu Liberec. Přijedou také Lučany, Skalsko a Albrechtice. Brodští zvou všechny příznivce fotbalu nejen na zajímavou podívanou. Vyhlášení vítěze bude v 15,45 h.