Letošní ročník se juniorkám nedaří. Chybí zkušenější hráčky a ty mladší na to ještě nestačí. Trenér Jan Čmejrek se snaží družstvo doplňovat hostujícími nadějemi, ale stále je to málo, a tak vše směřuje do závěrečného play-out a pak do ligové soutěže. Vše se potvrdilo po dvou domácích zápasech.

Bižuterie – Sparta Praha 31 : 83 (7:18, 13:33, 16:60)

Převaha druhého celku soutěže byla jasná a to navíc se nepovedla třetí čtvrtina utkání (3:27, když jediný koš padl s hvizdem konce čtvrtiny). Svoji pozici v domácím týmu potvrdila hostující odchovankyně UKS Praha Barbora Nováková. Body Bižu: Šoltysová 11, Nováková 7, Sedláčková 4, Janderová, Karlovská, Patrmanová 2, Peštová, Drahoňovská, Doudová

Bižuterie – BK Strakonice 52 : 58 (10:16, 21:25, 36:40)

V zápase s týmem, majícím stejné starosti, se po vyrovnaném výkonu domácím stejně nepodařilo zvítězit. Mezi nevýraznými domácími pivotkami se velmi dobře, ve své premiéře, uvedla další hostující hráčka Hana Krajáková ze Slovanky Praha.  Do konce základního kola chybí sehrát šest zápasů. Pod basketbalovými koši může ještě nastat změna, tým věří, že zázraky se dějí.

Body Bižu: Krajáková 19, Nováková 11, Sedláčková 8, Karlovská a Bachmanová 4, Janderová, Šoltysová, Patrmanová po 2, Peštová, Drahoňovská, Jakubičková, Doudová.