PSK Olymp Praha – Bižuterie Jablonec A 7:10. Hosté přijeli s cílem vylepšit si dosavadní bilanci a jasně zvítězit. Vývoj utkání tomu ale moc nenasvědčoval. Po úvodním kole byl stav 3:1 pro domácí. V následujících zápasech se k nim ale přiklonilo štěstí. Po výhrách F. Šváchy a Koťátka to byla remíza 3:3. Potom nastal zlom, kdy Jablonečtí zabojovali a po sérii tří snadných vítězství se ujali vedení 6:3. Domácí již nedokázali odpovědět, a tak hosté dokázali celkem v pohodě dokráčet k vítězství. Pochvalu zaslouží všichni hráči, ale zejména je třeba vyzdvihnout výkon F. Šváchy, který neokusil hořkost porážky. Body: F. Švácha 5, Svatoš 3,5, O. Švácha 2, Koťátko 1.
TTC Říčany – Bižuterie Jablonec A 7:10. Domácím se nepodařilo nahodit v herně kotel a tak se hrálo při teplotě 16 stupňů což nikomu nesvědčilo a odrazilo se to ve výkonech. Úvod byl nerozhodný 3:3 a předpovídal vyrovnaný zápas až do konce. Druhé kolo se více podařilo hostům. Body přidali Švácha O. a Svatoš.
Koťátko jednoznačně porazil Mesároše a F. Švácha nestačil na Pavlíčka, když si pořád stěžoval na zimu. Když ale rozmrzl získal další bod a vedení 8:5. Drama začalo. Dvě porážky Svatoše a Koťátka znamenaly body pro domácí a stav 7:8. Za tohoto stavu šli hrát bratři Šváchové. Důležitost utkání oběma svazovalo nohy. Ondra prohrával již 2:1 a 9:7, nakonec ale vyhrál 3:2. Filip na druhém stole vydřel v pátém setu za stavu 10:10 dva míčky a hosté tak vybojovali důležité vítězství. Body: Svatoš 3,5, O. Švácha 3, F. Švácha 2,5, Koťátko 1.
TTC Říčany - Bižuterie Jablonec B 10:7. Vyrovnanost utkání potvrdil začátek zápasu. Po čtyřhrách a prvním kole byl stav 3:3. Hosté vydřeli další dva body díky Bradáčovi a Rosemu. Na to ale nenavázali další dva hráči a utkání bylo opět srovnáno na 5:5. Třetí kolo znamenalo zlom. Bradáč vítězí nad Štěpánkem a Urban nad střídajícím Zamyslickým což znamená vedení jabloneckých hráčů 7:5. Další zápasy ale hosté vůbec nezvládli. Domácí vyhrávají všechny další zápasy a utkání rozhodují ve svůj prospěch. Hosté nehráli špatně ale všichni si vybrali slabší den. Body: Bradáč 3,5, Urban 1,5, Rose 1, Berka 1
PSK Olymp Praha -Bižuterie Jablonec B 5:10. V prvním kole se dařilo více hostům když vedli 4:2.V dalším kole přidali dvě vydřená vítězství Berky a Urbana. Třetí bod v sérii dosáhl Bradáč, když porazil Ryse. Bod pro domácí získal Hašek a tím upravil stav zápasu na 6:3 pro Jablonec. Hosté od této chvíle začali věřit v úspěch. Potvrdili to ve třetím kole ziskem dalších dvou bodů. Domácí hráči potom jen snížili na 5:9. Rozhodnutí zajistil po pětisetové bitvě kapitán hostí Bradáč vítězstvím nad Haškem a zakončil tak úspěšnou misi jabloneckých hráčů. Body: Bradáč 4,5, Berka 2, Rose 2, Urban 1,5.